Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szoktatok olyat érezni ha...

Szoktatok olyat érezni ha megesztek 2-3 tábla csokit és lementek edzeni, hogy szinte mindent feltudnál emelni, és nincs nálad erősebb a teremben?

Figyelt kérdés
Néha attack helyett ezt a módszert alkalmazom, nem tudom mi miatt van( cukor, vagy kakaó), de akkora löketet ad az edzésben, hogy más mivel ilyet még nem tapasztaltam.

#csokoládé #erő #attack nem ér semmit
2014. ápr. 2. 22:35
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Lol te tenyleg nagyon hulye vagy.

Ha valaki ha ket ember bevisz egyarant x kaloriat attol az egyik ehet csokit. Akkor az mas kajabol x-(csoki kaloriaerteke) kaloriat visz be osszesen. A vegeredmeny ugyanugy x.

Es megint hulye voltal mert azt mondtam hogy a csokival kemenyebben tud edzeni. Mindenki masra reagal jol edzes elott. Eleg faszsag hogy 1-1,5 oraval elotte kell csirkerizs az egy mindenkire jo keplet. Van aki ugy adja ki a maximumot ha csokit eszik kozvetlen elotte. Akkor ertelemszeruen jot fog tenni a fejlodesenek ha edzesek elott bevisz egy csomo csokit. Es kevesebb zsirral/tobb izommal fog tomeget felszedni.

Varom hogy ezt hogy cafolod meg te kemenygyerek

2014. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Wash te meg minding nem erted a dolgot. Ha valaki ugy adja ki a maximalis telesitmenyt hogy csokit eszik edzes elott kozvetlen. Akkor tobb izom lesz a tomegnek a resze amit felszedne igyis ugyis.

Vagy te olyan hülye vagy hogy szerinted a csoki az mivel "nem tiszta" automatikusan tobb zsir felszedesevel jar.

Aki csokival rosszabb teljesitmenyre kepes az ertelemszeruen ne egye.

2014. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
De én egy szót nem szóltam erről, könyörgöm! Ezt épp másvalakivel beszélgeted.
2014. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Akkor majszolgassál csokit kisgyerek, el ne felejts pár csoki-nyuszit kérni húsvétra anyutól, mert szerinted csak csokival tudsz keményen edzeni.

Nagy művészet keményet edzeni edzés előtt 2000 Kcal bevitellel. Azért majd kérünk képet a szálkákról. Valakik csak felszívják magukat és leedzenek anélkül, hogy kifosztanák az édességboltot az ovisok elől.

2014. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Haha te hulye vagy nagyon. Arrol van szo hogy KEMENYEBBEN. Ha valaki csokival tud akkor meg johogy egyen csokit. A feherje es kaloriabevitelen kivul az izmosodasra/zsirvesztesre csak az edzesen leadott teljesitmeny van hatassal. De az a gond hogy leirtam neked egy tok ertelmes peldat amin egy gondolkodni kepes ember belatja hogy igazam van. Valaki aki agy minimalis logikaval rendelkezik. De nem baj a te agykapacitasod a csirkerizsedèvel vetekszik úgytünik.
2014. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Most komolyan ha egy etel pozitiv hatassal van a teljesitmenyedre ha edzes elott eszed. Akkor mi a büdös faszèrt ne ennéd?
2014. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Ok, írtam, hogy majszolgasd csak a csokinyuszidat. Egyél naposimot is, az is javítja a teljesítményed. De el ne felejts rádobni egy feles házipáleszt, csak hogy meglegyen a pörgés is.
2014. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

nemhiába kérdeztem a kérdést.

mivel a napi 4-5 étkezés közé kell besűríteni az edzést is, úgy hogy ne teli gyomorral menjél edzeni, hanem legalább egy óra legyen a kaja és edzés között, a csirke rizs kombó egy idő után unalmas.

azok akik nem rég csinálják ezt a szép sportot és a hozzá tartozó étkezést, azoknak még lehet kihívás benne, de pár évtized után ez már szertefoszlik.

a csoki, nemhiába dobja meg az embert, a benne lévő cukor és kakaó a test egy sor hormonfunkcióját elindítja, épp úgy mint a rizs, csirke, csak gyorsabban.

ezért edzés előtt egy fél órával bőven elég, és az energia ott is van.

a cukor miatt bedurranás, is van rendesen, meg erezettség, és energia, van ott 100 grammonként 10 g fehérje is, ami 2-3 táblánál, 20-30 g fehérje, kb kalória és tápanyag összetételben mintha JUMBO-t vinnék be, csak itt van zsír is, ami további anyagcsere és hormon folyamatokat indít el.

összességében egy tökéletes edzés előtti étel.

2014. ápr. 3. 20:53
 29/39 A kérdező kommentje:

"Nagy művészet keményet edzeni edzés előtt 2000 Kcal bevitellel. Azért majd kérünk képet a szálkákról. Valakik csak felszívják magukat és leedzenek anélkül, hogy kifosztanák az édességboltot az ovisok elől."


el vagy tévedve...ki beszélt itt szálkákról, rajtad kívül?

meg a wash nevezetű válaszírón kívül?

hülyeségnek is tartom ezt a szálkásítás dolgot, ha nem vagy versenyző, felesleges a szervezetet kalória megvonásnak alávetni.és itt a főleg kiszámolt, alacsony szénhidrátos időszakot értem, nem azt mikor valaki egy kicsit visszább vesz a kajából.

2014. ápr. 3. 21:18
 30/39 anonim ***** válasza:
Azért mondtam, mert - ha te vagy az, akire gondolok, és kérdeztem is, de nem kaptam választ - szoktál azzal is kérkedni, hogy neked mindezek ellenére milyen jó formád van. De a zsíros forma nem jó forma.
2014. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!