Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szoktatok olyat érezni ha...

Szoktatok olyat érezni ha megesztek 2-3 tábla csokit és lementek edzeni, hogy szinte mindent feltudnál emelni, és nincs nálad erősebb a teremben?

Figyelt kérdés
Néha attack helyett ezt a módszert alkalmazom, nem tudom mi miatt van( cukor, vagy kakaó), de akkora löketet ad az edzésben, hogy más mivel ilyet még nem tapasztaltam.

#csokoládé #erő #attack nem ér semmit
2014. ápr. 2. 22:35
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
13%

Uristen mekkora fogyatekosok valaszolnak itt.

Ha veszunk ket embert akik ugyanannyi kaloriat visz be es ugyanannyi kaloriat visz be es ugyanannyi feherjet. Feltetelezzuk hogy 2 klonrol van szo

Az fog jobban meg szalkasabban fejlodni aki kemenyebben edzz nem aki tisztabban.

Mivel a kerdezo csokival edzes elott sokkal kemenyebben tud edzeni ezert sokkal jobban fog fejlodni mintha inkabb helyette csirkerizst enne ès nem tudna olyan kemenyen edzeni.

2014. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

kedves utolsó válaszoló.

végre valaki végig is gondolta, miről írtam a kérdésben.

engem a csoki csak felspannol, de nem mindig eszem, de mikor betolok egy vagy két táblát, utána a termet is szétszedem.

ahogy írtam a szuperszett edzéseket, még a versenyzők sem nagyon bírják, volt párszor hogy edzettek velem, de kifújt a lendület, a következő edzésen nyomták a sima sorozataikat.

2014. ápr. 3. 11:21
 13/39 anonim ***** válasza:
78%
11:12 szálkásabban hogy lehet fejlődni ezt kifejtenéd nekem ?:D
2014. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim válasza:

én nem beszélgetek közben (a franciákkal, svájciakkal nem is nagyon tudnék) :D

mondom 1 orát vagyok teremben 1 orát gépeken.. a mamik, akik beszélgetnek közben, de nem én :D az orás edzéseket meg nem birják általában, ahhoz kell legalább 6 honap intenziven mire végig birják csinálni.

évek ota csinálom 32 éves nö vagyok :)

te biztos egy kis 17 éves fiucska :)))

2014. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

kedves női válaszoló, aki keményen edz!


40-50 között vagyok ezt a szép sportot még a 90 es évek elején kezdtem a küzdősport kiegészítéseként, majd egyre jobban megtetszett, és jobbára csak ezzel foglalkozok.

szerintem kicsit több rutinom van...attól hogy még itt mindenki csak a fehérje, meg csirke rizs kérdéseket nyomatja, más is érdekelheti az embert, ha testet épít, nem csak ezen standard dolgok.

üdv.

2014. ápr. 3. 12:02
 16/39 A kérdező kommentje:

11:37es


bírom ezt, hogy csak szálkásan fejlődni.

mi van senki nem növel tömeget? azt is csak csirkemell rizzsel csinálod?

mert az összes versenyző ismerősöm mekibe meg cukrászdába jár ilyenkor, de itt biztos a 6-7 hónapos vérprofi edzésmúlttal rendelkező egyének majd megmondják, hogy ez már a legnagyobb bűn, ha testet épít valaki és csokit eszik edzés előtt.

2014. ápr. 3. 12:05
 17/39 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen. Mivel a kaloria amit bevisz a 2 klon ugyanannyi es a feherjemennyiseg is wzert a sulyuk ugyanolyan utemben fog novekedni

Aki eszi a csokit es igy kemenyebben edzz ezert gyorsabban erosodik a felszedett tömeg nagyobb része lesz izom kevesebb zsír. Igy szàlkàsabban növeli a tomeget ami alatt azt ertettem hogy a felszedett tomeg nagyobb %-a lesz szalkas izomtomeg.

Te nagyon elhitted hogy most okos leszel.

2014. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

A szomorú, hogy te is azt hiszed okos vagy.

Te sem képzeled, hogy aki 3 tábla csokit eszik az ugyanannyi kalóriát visz be, mint aki nem. Ez két komplett étkezés energiatartalmának felel meg. Szóval, ha tényleg ugyanannyi kalóriát visznek be, az azt jelenti, hogy két komplett étkezéssel többet eszik az, aki nem eszik csokit. Ha ezek után nincs ereje keményen edzeni elég balf@asz. Szóval itt meg is dőlt a "csoki kell, hogy legyen energiám, mert különben buz1 vagyok keményen edzeni" elméleted.

2014. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

"A szomorú, hogy te is azt hiszed okos vagy.

Te sem képzeled, hogy aki 3 tábla csokit eszik az ugyanannyi kalóriát visz be, mint aki nem. Ez két komplett étkezés energiatartalmának felel meg. Szóval, ha tényleg ugyanannyi kalóriát visznek be, az azt jelenti, hogy két komplett étkezéssel többet eszik az, aki nem eszik csokit. Ha ezek után nincs ereje keményen edzeni elég balf@asz. Szóval itt meg is dőlt a "csoki kell, hogy legyen energiám, mert különben buz1 vagyok keményen edzeni" elméleted."


akkor hogy világos legyen mégegyszer.

nem minden nap eszek ennyi csokit, úgy szólt a kérdésben is edzés előtt néha, attack helyett, de ilyenkor nagyon sok erőt érzek magamban....

aki azt írtam, hogy ettől keményebben tudok edzeni,jól látja, nagyon keményen edzek olyankor,de nem azért mert előtte már eldöntöttem, hanem megeszem a 2-3 táblát, és fél órára rá, már kipattanok az energiától.erre írtam ki a kérdést, hogy van-e még ilyen, aki tapasztalt ilyet?

és nehogy már utolsó azt gondold hogy ez plussz kalória nekem?

ha ezt eszem edzés előtt, akkor kilőve az az étkezés, ami megelőzné az edzést, és ugyanannyi így is a kalória bevitelem.

2014. ápr. 3. 14:59
 20/39 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: rajtad kívül hány ilyen ember van, aki csokisparánnyal tömegel, állításod szerint nagyon szálkásan meg minden? (mert gondolom te vagy az az 5x%-os, aki mindenhova ezt írogatja be)(és mondjuk arról a szuper formáról is mondjuk néznék egy képet egyszer, tudod, csak a miheztartás véget)(és ez nem beszólás, csak érdeklődés)
2014. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!