Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetséges ez? Ez szálkás...

Hogy lehetséges ez? Ez szálkásítás vagy tömegnövelés?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy végül is szálkásítottam vagy tömegeltem...

Január elejétől kezdtem el súlyzós edzést végezni heti 5x (osztott edzés )edzek.82 kg voltam. 38 cm-es volt a karom, a hasamon volt egy kis felesleg.Február elejétől tömegnövelő étrend szerint táplálkozom most 85 kg vagyok, a hasamról ment le zsír. (már tisztán látszik 4 koca) a karom meg 40,5-41 cm-es hidegen. Azt olvastam hogy egyszerre nem lehet szálkásítani meg tömegelni ,de akkor végülis ez az volt..nem?

(mezomorf alkatom van,180 cm és 17 éves vagyok)(meg amikor elkezdtem edzeni már akkor is fekve ki tudtam nyomni 100 kg-t 5-6 x )

egy kicsit hosszúra sikeredett:/

Ja meg még miért nőtt ennyit a karom amikor nem zsírosodtam?



2014. ápr. 2. 15:52
 1/2 Frontosa ***** válasza:

Az első pár hónapban elképzelhető egyszerre izmosodás és zsírvesztés, mivel a tested alkalmazkodik az új terheléshez.

Üdv,

2014. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2014. ápr. 2. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!