Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az étrend megfelelő lesz?

Ez az étrend megfelelő lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves, 100Kg és 181 cm magas fiú vagyok, most szeretnék elkezdeni edzeni, súlyzós és aerob edzéseket végezni egyaránt. Egy héten súlyzós edzést csinálnék(kezdetben csak átmozgatókat) és heti 1-2x pedig kocogást. 80kg-ra szeretnék szálkásodni, majd onnan megizmosodni szépen. Össze állítottam ehhez egy étrendet és a véleményeteket szeretném kérni, hogy jó lesz-e.

Az edzésnapi ilyen lett: [link]

A pihenőnapi pedig ilyen: [link]

Az utolsó étkezésnél whey pro helyett 100% casein complex-et fogok inni, csak nem találtam.

Ez megfelelő étrend lesz számomra figyelembe véve a jelenlegi paramétereimet?



2014. márc. 28. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szegény ember, nem válaszol neki senki :D


Szerintem tök jó, annyi hiba van benne, hogy a Cottage Cheese-t nem enném nap közben, inkább a Casein Complex helyett/mellett. A fehérje lehetne több is, mert növényivel együtt 2g*ttkg. Hozzáteszem, hogy elég zsíros lehetsz, így a 3g*ttkg állatiból nem kell, de 2,5 vagy majdnem annyi legyen meg. Kicsit több csirke és jó is.


Illetve egy kis lenmagolajat, halolajat mindenképpen tennék bele az egyik délelőtti étkezéshez.

2014. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!!! Olivaolaj mehet lenmag helyett?
2014. márc. 30. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!