Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az adott izomcsoportokra,...

Az adott izomcsoportokra, hány ismétlés sorozattal és ismétlés számmal kell edzeni?

Figyelt kérdés
Én a vádlit meg az alkart nagy ismétlés számmal edzem , a többit 10,8,8,6 plussz még egy bedurrantó sorozat kisebb súllyal . Szerintetek így jó ?
2014. márc. 20. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ .. kinek mi az ideáll .. de a vádlit azt eléggé nagy ismétlés számmal és nagy súllyal kell csinálni mert anélkül szinte semmit nem ér az egész mert a vádli az egy nagyon nehezen edzhető izom :S jó persze doppingal semmi sem az :) de az már más téma .. de amúgy az egészet rosszul csinálod ha olyan sorrendben csinálod ahogy leírtad .. mert piramisként kell felfele menni nem lefele :D vagy a sorozat számnak kell ugyan annyinak lenni tehát végig 8at csinálsz vagy 6-8-10-12 .. ezeknek de budybuilder oldalon 1000 fajta edzésterv van kezdőtől a profiig :D ki kell próbálni párat és ami neked a legjobb :D
2014. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah hogy ugy en nekem ugy mondtak hogy igy van a piramis.Koszi szepen ,hogy kijavitottal na meg osszesegebben az egesz valaszod.
2014. márc. 25. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen :) örülök ,hogy segíteni tudtam
2014. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!