Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet hamar kockás hasam?

Hogyan lehet hamar kockás hasam?

Figyelt kérdés

Valaki tudna mondani olyan dolgokat amitől hamar kockás lehet a hasam?? Bármilyen gyógyszerek nélkül.. Eddig hasra tornáztam kb egy hónapot de már egy kicsit látszódnak a kockáim..

Előre is köszi!!! (lány/14)



2014. márc. 16. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kockás alapból. Ilyen a hasizom felépítése.
2014. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Étrend: szemét kaják kerülése, fehérjedús táplálkozás, multivitamin, sok mozgás. Csodaszerek nincsenek, de ezzel is elég hamar, érheted el a szép feszes hasat. Fuss, tornázz, táncolj. Kérd meg a szüleid, hogy csináljanak párolt zöldségeket, csirkehúst, halat. :)
2014. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
alacsony testzsírszázalék.. diétáznod kell, ha rákeresel a googleban a kockahas szóra, akkor találsz infót
2014. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

MIndenre kéne eddzeni nem csak hasra.


NEm feltétlenül kell mindjárt diétázni, mert ha már egy hónap után kicsit látszanak nem lehetsz túl zsíros, de ha minden zsír lemegy nyilván szebb lesz.


HEti kétszer, háromszor elég rá eddzeni, két gyakorlat 3-3 sorozat.


Gyakorlatok: hasprés, lábemelés, felülés (sokáig nem jó) stb.


Étrendre figyelj ahogyan az előttem írók is mondták.

2014. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :) Diétázni semmiképpen nem akarok mert nagyon vékony vagyok, semmi felesleg nincs rajtam.
2014. márc. 16. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!