Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy kreatin kúra mennyire dob...

Egy kreatin kúra mennyire dob meg?

Figyelt kérdés

Bocs, ha hülye a kérdés, még nem akarok belevágni, előbb szeretnék egy kis alapot.

De azt hallottam, hogy elég sokat tud dobni, ez mennyire igaz?


2014. márc. 14. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
izomban semmit, vízben sokat.
2014. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, de az izomba megy a víz nem?

Tehát látszatra izmosabb lennék tőle, ugye?


És nem látszik tőle az ember dagadtabbnak?

2014. márc. 15. 13:59
 3/9 anonim ***** válasza:
de nem lesz eres a kezed, és bármilyen hülyén hangzik, de a testépítésben ez fontos, ez adja a látszatát a kemény munkának. Meg nem leszel tőle szálkás, ennyi erővel olajjal is tömködhetnéd magad, az legalább nem megy le... [link] jó, kissé túlzás a kép, de legalább átjön az amit akarok mondani :D Szerintem inkább legyen kis karod, mert hát ez a lényeg gondolom, de az szálkás, minthogy egy felpuffasztott valami. Mint a dagadt erőemelőknek. Elég ronda, nem? :) Plusz még az egészségre sem túl jó, én örökké megbetegettem tőle...
2014. márc. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pénzkidobás -> inkább multivitamin pakk
2014. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most egy kicsit utána olvastam, elvileg nem vizesít, csak az izomba vonzza be a vizet és ezzel együtt a tápanyagokat is, tehát még ténylegesen is növök tőle, nem csak látszatra és a kúra után sincs nagy visszaesés, ha jól csinálom.

És simán lehetek eres mellette.


Tehát, ha az étrend rendben van, akkor lehet tőle fejlődni rendesen, az meg már most is rendben van.


Természetesen multivitamint is szedek, meg edzés utáni fehérje és gyors ch is van, ezeken felül gondoltam a kreatint.

2014. márc. 17. 23:40
 6/9 anonim ***** válasza:
és az mit ér, ha az izomba bevonzza a vizet? Semmi haszna... pózerkodásra jó, de ha van 1 kis önbecsülésed akkor nem ilyen csicska módon próbálsz meg nagyobbnak tűnni. Nem fura, hogy egyik testépítő se használja ezeket a szarokat? A rendesek, a hülyék biztos
2014. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kreatint az összes testépítő használ, mivel az izom egyik építőeleme.

És nem csak a vizet vonzza be, olvasd el az előző kommentemet.

2014. márc. 21. 15:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindegyik testítő használja, van aki 2-3 félét nyom 1x-re ;)

Van aki állandóan használja, szünet nélkül.


Aki már edz 1 éve és van kis pénze, és minden többi rendben van, akkor erre költ, van akire nem hat. Vizesedés tőle tévhit.

2014. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
testépítő*
2014. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!