Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék szálkásítani...

Hogyan tudnék szálkásítani fehérje (és egyéb) porok és aerob edzés nélkül?

Figyelt kérdés
Heti 3szor megyek kondiba, ebédre azt eszem ami az iskolai kajáldában van, edzés után megeszem 250g túrót. Aerob edzésre nincs időm, fehérjeport pedig nem szedek.

2014. márc. 10. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
grammra pontosan belőtt étrenddel, meg hétvégén feltápászkodsz a gép elöl és aerobozol vagy kardiózol.
2014. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hétvégente szoktam túrázni (nem mindig) de sokszor

egy túra kb 4 óra folyamatos gyaloglás

2014. márc. 10. 18:55
 3/10 tkodit ***** válasza:
nézd, a kondi egy olyan sport, ahol figyelni kéne a kajálásra, a szálkásítás pedig KIFEJEZETTEN kaja-specifikus. Amíg edzés után benyomsz némi túrót (ami nagyon-nagyon nem edzés utánra való), meg menzázol, addig érdemi eredményt ne várj.
2014. márc. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
miért túrót mikor célszerű enni?
2014. márc. 11. 14:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Túrót lefekvés előtt vagy akkor, ha hosszabb ideig nem jut a szervezeted fehérjéhez (mondjuk 6-8 óra) mivel kazein van benne, ami lassú felszívódó fehérje.
2014. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem, de nem akkor épül be a legjobban a fehérje, ha edzés után fogyasztom el?
2014. márc. 12. 16:22
 7/10 anonim ***** válasza:
De igen. De akkor olyan fehérjét kell enned ami gyorsan szívódik fel. pl. tojást. Erre találták ki a különböző proteineket, tömegnövelőket + a szőlőcukrot,vitargot stb-t amivel +ba megtudod gyorsítani a fehérje beépülését.(de csak edzés után használd)
2014. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

szőlőcukor? nem is tudtam hogy abban is sok a fehérje

köszi a válaszodat akkor ezután inkább vacsira eszem a túrót

2014. márc. 13. 15:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, nincs benne :D! Szőlőcukor az szénhidrát, amit arra szoktak használni, hogy meggyorsítsák a fehérje felszívódását.
2014. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

o értem

és ha a túróba szőlőcukrot rakok?

2014. márc. 14. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!