Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét ajánlotok...

Milyen fehérjét ajánlotok ehhez az edzéshez?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam: 21 éves, nő, 54 kg, 170-171 cm


Edzések: Heti 3 otthon kb 50 perces edzések (súlyzósás, hasprés, kitörés, guggolás, fekvőtámasz) + heti 2-3 kardió (futás)


Kajálás: Laza diéta. Rengeteg gyümölcs, zöldség, tojás, rizs stb.. Édességek teljesen kiiktatva.


Cél: Formálódás, minimális izmosítás fenék, comb, has, vádli, bicepsz-tricepsz, csípő, derék területeken.


100% Whey Protein Professional ízein mentem végég, zacskós kiszerelésben. Heti 3, minden edzés után egy. De tudom, hogy ez így nem éri meg. Később majd szeretnék nagyobb tételben vásárolni, de érdekelne, hogy ki mit tanácsol.


Kinek mi a véleménye erről a fehérjéről? Esetleg valami olcsóbb, de hasonlón jó kategóriás létezik?

Szükséges egyáltalán ilyen edzés mellett a fehérje? Vagy nem iszom fehérjeturmixot az edzések után, akkor is el lehet érni a kívánt célt hatásosan?


Elnézést, ha egy két kérdés bugyuta. Nem rég csöppentem bele a dolgokba. Még most olvasgatom, barátkozom a dolgokkal :) Előre is köszönöm a segítségeket!



2014. márc. 5. 16:26
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


csak az egyértelműség kedvéért :)

2014. márc. 5. 16:30
 2/6 anonim ***** válasza:

"100% Whey Protein Professional ízein mentem végég, zacskós kiszerelésben. Heti 3, minden edzés után egy. De tudom, hogy ez így nem éri meg."


a protein teljesen jó.Miért ne érné meg? teljesen jól csinálod,a proteinturmix edzés utánra való.ezen kívül a szilárd kajád legyen jó,és sikerülni fog a terv.

2014. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy talán valamelyik kilós kiszerelés jobban megérné, mint zacskósan vásárolni. Bár még nem számoltam utána :)
2014. márc. 5. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaaa...:) hát az lehet,számolj utána.
2014. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tény, minél nagyobb a mennyiség, annál kedvezőbb az egységár.
2014. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
egeszseg.szepseg néven kaptam privát üzenetet, de nem tudok visszaírni valamiért. Én tettem fel a kérdést, ha esetleg még figyeled a témát, légyszi erre a névre is próbálj meg írni! Köszi :)
2014. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!