Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kilátszódó erek jó vagy nem?

Kilátszódó erek jó vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztook! :) 14 éves vagyok és szeretnék már izmosodni, de még nem értek annyira hozzá..szóval van egy 4kg-os egykezes súlyzóm és ezzel körülbelúl 4x12 emelést csinálok és edzés után mindig észreveszem hogya felkaromon a megszokottnál jobban látszanak az ereim..ez jó vagy nem?

2014. márc. 10. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Kitágulnak az erek, több vért szállítanak.

Edzés után az izomzatban is több vér van, az is megduzzad és valamennyire kitolja az ereket.


Ez így működik, ha nincs rajtad zsír ami eltakarja.

2014. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval ettől még nem kell abbahagynom az edzést ugye? És ez egyáltalánnem egészségtelen? :)
2014. márc. 10. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Túlaggódod
2014. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondom még kezdő vagyok:D Akkor folytatom, imádok erősíteni *_*
2014. márc. 10. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:
De inkább húzódzkodjál, fekvőtámaszozz stb. Nem azért mert a súlyzók ellen vagyok( 4kgossal úgyse érsz semmit) csak késöbb többet profitálsz majd belőle, mint hiszed :)
2014. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Húzóckodj vagy menj kondiba. Hová valósi vagy?
2014. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 norbi2010 ***** válasza:
4 kilóval bohóckodást én még nem hívnám edzésnek, akkor inkább testsúlyos gyakorlatokat nyomj.
2014. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!