Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 300 push up-al mit érek el?

Napi 300 push up-al mit érek el?

Figyelt kérdés
és ha ezt csinálom akkor minden nap ugyanabban az időben , vagy hogy ? aki csinálta már így az leírná hogy mit kéne tudnom ? :)
2013. dec. 1. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Fekvőtámaszra gondolsz? 300 egyszerre abból kicsit soknak tűnik.


Egyébként ha szétdobod három felé, 4x25-össére, akkor simán jó lehet. Szép tónusos mellet és tricepszet kapsz ilyen edzéstől, de nagyon monoton. Tegyél bele másféle fekvőket is. Szűk kéztartásos, emelőkaros, hajlított karú plank stb.

2013. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bumbi02 ***** válasza:
Én napi 250-et szoktam (persze vannak pihenőnapok is), és van hatása, amit fentebb leírtak:) Én a 250 fekvőt 10x25-re bontom le, közben meg zenét hallgatok, és így nem lesz monoton..: ) És az hogy mindennap ugyanabban az időben.. Nekem változó, ahogy épp időm van, ha két műszak közt délután akkor délután, de van hogy hajnalban, amikor megérkezek melóból. Mikor időm és energiám engedi.
2013. dec. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bumbi02 ***** válasza:
És amit írt az első is, hogy kicsit változatossá tenni, hogy ne csak egy típusú fekvőtámaszt csinálj. (pl ha az egyik kezedet oldalra kinyújtva egy labdára teszed, és úgy csinálod a fekvőtámaszt, jóval nagyobb terhelés lesz a "fekvőtámaszozó" kezeden. És jó lépés az egykezes fekvő felé.
2013. dec. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. akkor így lesz :D 4x25 felbontás minden mások akkor szűk kézzel. :D
2013. dec. 2. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!