Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az edzés előtti ch minősége...

Az edzés előtti ch minősége nem teljesen mind1 ha úgyis ledolgozzuk?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt ki mondta neked, hogy az edzéssel az előtte fogyasztott ch-t dolgozod le?
2014. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem teljesen mindegy, milyen hülyeségeket olvasol össze a netről az edzéssel kapcsolatban. :)
2014. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ehetsz cukrot is, de cserébe akkor jól felmegy a vércukrod, edzés közepén meg leesik a béka segge alá, aztán ottmaradsz.

De ha lassú felszívódású ch-t eszel, akkor kibírod vele edzés végéig, jó lesz a teljesítményed a befejezésig.


Szóval nem, nem teljesen mind1!

2014. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor mit dolgozol le ha nem azt amit előtte megeszel?
2014. márc. 7. 17:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Hármasnál a pont.

És a minőség azért nem mindegy,mert negatívan hat a szervezetre a gyors ch.Max.edzés után egyél/igyál egy kicsit,de egyébként csak fölöslegesen cseszteted a vércukor szintedet.

2014. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a glükózt izomzatban, májban tárolja glikogén formában a szervezet, többek közt azt használod.
2014. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szintiszoli123 ***** válasza:

A "mit dolgozol le" kérdés egyébként nem olyan rossz, bár nem azért, amiért a kérdező kíváncsi rá.

Hogy tömegnövelésnél mennyire számít az edzés előtti bevitel (nem csak konkrétan az edzés előtti étkezés, hanem az egész napi). Mennyit együnk a nap folyamán és mennyi maradjon edzés utánra.

Persze csak elméletben.

Engem ezért érdekel, mert nincs éhségérzetem. Aki "normális" az általában nyilván annyit eszik, amennyit a szervezete "kér".

2014. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és mivan ha nem izommunkát végzet okos?
2014. márc. 7. 17:54
 9/10 A kérdező kommentje:
k
2014. márc. 7. 17:55
 10/10 A kérdező kommentje:
meg amúgy is szerinted a glükozt miből állítja elő a szervezet? a belélegzett levegőböl vagy mi az anyámból?
2014. márc. 7. 23:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!