Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatoktól fogynak...

Milyen gyakorlatoktól fogynak le a lányok a mellükből?

Figyelt kérdés
Ez most lehet elég hülye kérdés de nem szeretném ha eltünnének a melleim.
2014. febr. 23. 00:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azért azt tegyük hozzá, hogy ahhoz, hogy egy lediétázás után kockahasa legyen az embernek, az is kell, hogy előtte legyen azon a hason izom is. Tehát ha egy edzetlen, izom nélküli emberke lediétázik, akkor nem lesz szép kockahas az eredmény.


Remélem ez nyilvánvaló, de ha nem, akkor most már igen :D

2014. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jolvan már, nem kell leoltani. Nem értek hozzá azért kérdeztem. De köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 23. 11:56
 13/17 anonim ***** válasza:

"Márpedig a kockás has attól lesz kockás, hogy nem fedi zsír. A zsír eltüntetéséhez pedig diáta kell. "


Aha, szóval ha diétázom és mellette tunyulok egész nap a tévé előtt, akkor kockás lesz a hasam... Köszönjük Emese! Sok sikert!

2014. febr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Azért azt tegyük hozzá, hogy ahhoz, hogy egy lediétázás után kockahasa legyen az embernek, az is kell, hogy előtte legyen azon a hason izom is. "


Arról nem beszélve, hogy a diéta KÖZBEN is kell csinálni a gyakorlatokat, mert különben az addig felépített izom is el fog tűnni pillanatok alatt. A diétának nem időszakosan kell tartania, hanem át kell térni erre az életmódra, ha valaki kockás hasat akar és keményen kell érte dolgozni.

2014. febr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Osynho ***** válasza:

Kedves Emese!


Ajánlom, hogy gyúrj rá a szövegértésre! :D Hol írtam, hogy nem kell semmit se mozogni? A cinikus "Azért megnézném én azt a diétát, amitől kockás lesz a hasam. XDD" megjegyzésedre válaszoltam, miszerint igenis ELSŐSORBAN diéta kell a zsír leadásához. Ugyanis kalóriapluszban, ha egyébként zsír van a hasadon a büdös életben nem lesz kockahasad. Ez nem zárja ki a mozgást. Így már sikerült megérteni? XD

2014. febr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy nekem van problémám a szövegértéssel, neked vannak súlyos problémáid a mondanivalód megfogalmazásával.
2014. febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Osynho ***** válasza:

Akkor még egyszer kérdezem: hol írtam, hogy nem kell mozogni?


Egyébként, igen Emese, ha tv előtt tunyulsz, de kalóriadeficitben vagy, akkor fogysz. Izomból is. De eltűnik a zsír a hasadról és látszani fognak a "kockák". Még ha ványadtak is. Viszont, ha szemét kaját zabálsz összevissza és zsíros a hasad, akkor fejre is állhatsz, akármilyen edzés mellett se lesz kockahasad.


Tehát még egyszer (naivan bízva, hogy megérted végre) az "Azért megnézném én azt a diétát, amitől kockás lesz a hasam. XDD" hozzászólásodra reagáltam, hogy kockás hashoz alacsony testzsír kell, ami elsősorban a táplálkozáson múlik. És nyugodtan megnézheted azt a diétát, próbáld ki. ;-)

2014. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!