Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatoktól fogynak...

Milyen gyakorlatoktól fogynak le a lányok a mellükből?

Figyelt kérdés
Ez most lehet elég hülye kérdés de nem szeretném ha eltünnének a melleim.
2014. febr. 23. 00:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés, szóval ha fogysz akkor mindenhonnan, beleértve a melledet is. A felülésektől sem lesz kockás hasad, csak a diétától.
2014. febr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szóval mindenféleképpen kisebb lesz...:/ Jolvan,köszönöm
2014. febr. 23. 00:45
 3/17 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen külön gyakorlat és alapból nem is biztos,hogy fogynál bármelyik fajta edzéstípustól.A mell zsírszövet és ahogy csökken a testzsír a diéta a kalória deficit miatt,úgy lejjebb mehet a mell is.De ez sincsen kőbe vésve,mert van sok lány kevés zsírral hatalmas természetes cicikkel.És inkább legyen a nőnek kisebb melle karcsú zsírmentes derékkal,mint nagy melle béllel,úszógumival.
2014. febr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jaa..egyaltalan nem vagyok dagadt. 42kg vagyok es kicsit izmosodni szeretnek ,mar egy fitneszedzo kesziti az etrendemet is..csak ettol felek picit(nagykepu leszek) mert igy jo vagyok ...csak hat na...
2014. febr. 23. 00:50
 5/17 anonim ***** válasza:
Mellkisebbítő gyakorlatsor hetente háromszor, közben mellkisebbítő étrend... Mondjátok, hogy nem komoly ez a kérdés!
2014. febr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A mellnél fontosabb az egész tested.
2014. febr. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

"A felülésektől sem lesz kockás hasad, csak a diétától."


Azért megnézném én azt a diétát, amitől kockás lesz a hasam. XDD

2014. febr. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Osynho ***** válasza:

"Azért megnézném én azt a diétát, amitől kockás lesz a hasam. XDD"


Márpedig a kockás has attól lesz kockás, hogy nem fedi zsír. A zsír eltüntetéséhez pedig diáta kell. Csinálhatsz akármilyen hasgyakorlatokat, ha pocakod van. Nem lesz kockahasad.


Kérdező: ha izmosodsz, akkor nem fogysz. Hol itt a probléma?

2014. febr. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Így van. Amégtöbb kalóriát viszel be, mint amennyit használsz addig nem fogsz fogyni. Izom építéshez pedig jóval több kalória kell.
2014. febr. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha izmosodni akarsz ahhoz olyan más étrend kell mint a fogyáshoz tehát figyni semmikép se fogsz sehonnan.
2014. febr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!