Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő után vettétek...

Virágh Attila kérdése:

Mennyi idő után vettétek észre a fegyencedzés hatását?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig edzettetek, míg láthatóan nagyobbak lettek az izmaitok? (az erősödés mellett)

#izom #edzés #fejlődés #Fegyencedzés #tradicionális calisthenic
2014. febr. 21. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
3-4 hét
2014. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sága ***** válasza:
Rajtam van azért egy kevés zsír is(kb. 5kg),ezért nálam kb fél év volt.
2014. febr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én remek vékony géneket örököltem. Tavaly május óta csinálom s majdhogynem semmit nem lehet látni. Hasam az kockásabb, meg talán kicsit vastagabb lettem.

Erőből azért nem volt gondom sose, csak lenéznek mindenhol, mert vékony vagyok.

Állandóan ki kell harcolni a tiszteletet (pl. munkahelyen ott keménykednek, aztán egyszer 45-50 kilós ládányi hűtőbordákat kellett a 2. emeletre vinni, s csak én bírtam).

Szóval jó volna ha már meglátszana, de örülök, hogy nektek azért jól használ, köszi a válaszokat.

2014. febr. 22. 10:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Keveset eszel, van egy olyan tippem. Kondis edzéstől is szebben lehet fejlődni.


Második: rajtam több mint 5 kiló zsír van, 5 kiló az SEMMI

2014. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sága ***** válasza:
Jó hát engem csak azért zavar,mert a hasamon a felső részen látszanak a vonalaim,de alul meg semmi mert ott van zsír,csak ott van,pedig a kajálásom is jó,mert paleózok,tehát hú de sok ch nincs,cukor 0.
2014. febr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!