Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 évesen 97 kilogrammos...

16 évesen 97 kilogrammos tömeggel fekvenyomásnál 125kg-ba belenyomok 1x. Kb.15-20%-os testzsírral rendelkezem. Milyen eredménynek számít ez?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem kissé hihetetlen bevallom őszintén. A korod még csak oké, és a tömeg is, bár fura, viszont az hogy te 97kg vagy és csak 15-20%-os a testzsír az elég érdekes 16 évesen. Viszont ha 97kg-os 15-20%-os tömeget veszünk, akkor ott valljuk be izom van és munka. Ahhoz képest meg már nem valami sok az a 125kg.
2014. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Viszont amit leírtam az valóban igaz,tényleg 16 éves vagyok és a testzsír is kb 20%.Magamról annyit,hogy 1,5 éve edzem.Mikor kezdtem,45 kilóval kezdtem el 4x8 as szériákban.Akkor 65 kiló lehettem.Most 92-es szériáknál tartok.Nem használtam anabolikus szereket,étkigeket is csak 2 hónapja kezdtem szedni.Ez fehérje,creatin,aminosavtabletták és NOxplode-ből áll.A vitamin alap,azt mindig is szedtem.A jelenlegi súlyom 97-98 kiló között mozog,és közeleg 100 felé.
2014. febr. 17. 14:09
 3/13 anonim ***** válasza:
1,5 év alatt koksz nélkül lehetetlen
2014. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ezért fura a dolog...
2014. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nincs lehetetlen,csak tehetetlen.Nem kötelező elhinni.Nem azért írtam ezt a kérdést,hogy azon tanakodjunk mennyire lehetséges.Én megcsináltam.36 os karral kezdtem 14 évesen,most 43,5-esek.Persze durrant állapotban mindkettő.

Ha nem hiszitek,tegyétek.Én tudom magamról mi igaz,hogy hová lettem és mivé nőttem.Köszönöm a válaszokat.Várom a többit.

2014. febr. 17. 15:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy lehetetlen, de azért megnézném a testalkatod. 97kg, 15% testzsír, és bedurranva 43-as kar...hmmm csak én nem tudok ilyen testet elképzelni?
2014. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Szerintem pedig hihető, naturálban is. Láttam olyan gyereket aki 65 kilósan nyomott 120-ba szabályosan, homorítás nélkül, az hihetetlen volt, mert tömege se volt hozzá. Ne mindenki magából induljon ki, vannak az átlagnál koksz nélkül is jóval erősebb emberek. A te teljesítményed jónak számít, de nem hihetetlennek. Én pl. egyáltalán nem vagyok erősnek számító, kb. 2 év edzés után nyomtam 130-ba, igaz 19 évesen és több azóta se nagyon volt, most 31 vagyok. Váll-, könyök izület gondok miatt nem is erőltettem többel, maxra is rég nyomtam, már nem is izgat a súly, naturálban sajnos erősen vannak korlátok
2014. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves 7#-es!


Ha elolvasnád figyelmesen az előtted írottakat akkor rájönnél hogy nem az a hihetetlen hogy kinyom annyit, sőőt talán még a testsúlyhoz képest keveslem is. Csak próbáld elképzelni a testfelépítést. 1,5 év natural munka, 97kg 15%-os testzsír, bedurranva 43-as kar...azért aki jobban benne van ezekbe a dolgokba az bárhogy is próbálja ezeket össze tenni, valami nem okés.

2014. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Meglehet,hogy tévedtem a testzsírszázalékkal,nem tagadom,de a többiben hótbiztos vagyok,hogy úgy van.:)

[link]


[link]


[link]


Lehet,hogy 25% os,mondom,nem mérettem le magam.De nem is ez a lényeg.

2014. febr. 17. 16:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdésre a válasz

Testépítőként jó ha belenyomsz ekkora súlyba, de ha a versenyzés a célod(erőemelés vagy valami), ahoz gyenge.

2014. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!