Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vállra, mellre, karra edzésnek...

Vállra, mellre, karra edzésnek nagyon sok a 29 db gyakorlat egy napra? (mindegyik gyakorlatból kb 30-at csinálok, s így egy óra hosszú)

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 07:19
 1/9 fa : csont válasza:
igen sok . én minden másnap : drepp, tolóckodás , huzóckodás , has ennyi.
2014. febr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semmi értelme ennek, ettől nem leszel izomosabb sokkal... ha nagyobb terveid vannak akkor ajánlom járj utána hogy kell normálisan edzeni, testépíteni.
2014. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szerintem is egy kicsit... De már fél éve ezt csinálom s azóta már hozzá szoktam, s úgy érzem hogy már fejlődök.

Egyébként 2-3 pihenőnapot szoktam tartani 2 edzés közt.

2014. febr. 14. 14:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak ezekre edzel? Egyébként inkább 8-10 ismétléssel csináld de nagyobb súllyal.
2014. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szoktam még hasazni + guggolni...csinálnám nagyobb súllyal, de még nincsenek plusz tárcsáim...ami most van azzal meg sokkal többet birok ~10nél (most 7 kilós az egykezes súlyzóm, a rudat nézve meg egy kézre kb 10 kiló jut.
2014. febr. 14. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány naponta csinálod?
2014. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2 pihenőnappal...tehát minden 3. nap
2014. febr. 15. 08:23
 8/9 VS válasza:
Mellre 5 gyakorlat ajánlott egy edzésen, mivel viszonylag nagyobb izomcsoport. Vállra elég a 3 is mert kisebb. A karr az összetettebb, külön edzés kell bicepszre (4), tricepszre (3) és alkarra (2). Egy gyakorlat 4*8-as sorozatokból álljon nagyobb súlyokkal, de nem kell megszakadni. Az időt ne figyeld, fontos a sorozatok közötti perces pihenő is! Jobb ha 2 napont edzel mindig másra pl: Hétfő-mell, bicepsz, has, Szerda-Comb, vádli, váll, Péntek-hát, tricepsz, alkar. Itt találsz mindenre gyakorlatot: [link]
2014. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, mivel nincs több súlyom, ha ugyanazzal a súllyal csinálnék 1x30 helyet 4x8-at akkor az nem lenne olyan megterhelő, s mivel már ahhoz vagyok hozzászokva esetleg egy darabig ettől nem úgy épülnék.
2014. febr. 16. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!