Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó volt ez a hát-váll edzés?

Jó volt ez a hát-váll edzés?

Figyelt kérdés

hát: hiperhajlítás 4x20, kábeles evezés 3x8-12, T-Rudas evezés 3x6-10, mellhez húzás széles fogással 3x8-12, csigás letolás nyújtott karral 3x8-12, mellhez húzás szűken 3x8-12


váll: oldalemelés 4x10-12, vállból nyomás egykezesekkel 2x8-10, arnold nyomás 2x8-10, hátsó váll peck deck gépen 4x10-12



2014. febr. 9. 17:33
 1/6 anonim válasza:

Sztem sok egyszere 6 gyakorlat hátra. 1-et vegyél ki legalább (ne az alsó hátat). Helyedbe beiktatnék ide valami gépet (biztos van a terembe) ami elsö gyakorlatként a teljes hétad megdolgoztatja.

Ha heti kétszer edzesz hátra akkor figyelj arra is hogy azért kicsit variáld a lehetöségekhez mérten a gyakorlatot.

A váll amúgy rendben van sztem.....

2014. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én nem érzem soknak a 6 gyakorlatot
2014. febr. 9. 17:54
 3/6 A kérdező kommentje:
főleg hogy csak 3 sorozat ment mindegyikből, kivéve az alsó hát
2014. febr. 9. 17:55
 4/6 A kérdező kommentje:
és csak heti 1-szer edzek hátra
2014. febr. 9. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem már eleve a hát-váll együtt nem lenne jó

de ha külön nézzük akkor hátra ez valóban sok, én a mellhez húzás szűken-t venném ki, próbáld ki esetleg azt hogy 2 féle hátedzést tervezel meg és edzésenként váltogatod, a másikban lehetne akár húzódzkodás, harangozás, döntött törzsű evezés, fűrészelés egykezessel, hiperhajlitás

vállnál én arnold nyomást nem csinálom, eléggé minimalista vagyok nekem már ez is egy összetett mozgásnak számit mostanában hanyagolom őket, de amúgy jó amit leirtál :)

2014. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én az egyik evezést kicseréltem volna, döntött törzsű evezésre, az a legjobb hát gyakorlat. Felhúzás jobb lenne hiperhajlítás helyett, hiperhajlítás alkalmanként elég.

Amúgy jó ez a 6 gyakorlat, így főleg, ha néhány csak 3szoros.

Hát mellé én nem tennék be vállat, meg semmi mást se.

Hogy mennyire volt jó, az attól függ h mennyire szabályos és mennyire ideális súlyokat használtál, amúgy az elképzelés jó :)

2014. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!