Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egykezes súlyzóval megtudom...

Egykezes súlyzóval megtudom mozgatni minden izmomat?

Figyelt kérdés
A munkám miatt nem tudok terembe járni, de szeretném magam erősíteni és arra gondoltam, hogy fehérjével és egykezes súlyzóval minden testrészemre tudnék e gyúrni. Szerintetek érdemes lenne e belekezdeni? Minden más ötletet szívesen fogadok!
2014. febr. 5. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Egykezes súlyzóval nagyon sokféle gyakorlat kivitelezhető szinte minden izomzatra. Értelem szerűen több fajta súlyzóra(különböző nehézségű) lesz szükséged, hogy folyamatosan fejlődni tudj és gyakorlattól függően jó ha párban vannak.

Az elképzelés nagyon jó, kitűnő eredményeket el lehet érni otthoni edzéssel és nem feltétlen kellenek hozzá gépek.

2014. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor már egy egyenes rudat is szerválj be, nem tudom te magadnak mennyire tudsz otthon elkésziteni eszközöket én sok mindent magamnak csináltam szóval irhatnék még jópár dolgot, ha érdekel szivesen megosztom veled én hogy csináltam
2014. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
88%
Nézz utána a Fegyencedzésnek, én fél év kondi után kezdtem el, sokkal jobban szeretem.
2014. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Nagyon sokat segítettetek vele!
2014. febr. 7. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!