Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az edzési módszer megfelelő?

Ez az edzési módszer megfelelő?

Figyelt kérdés
3 hete edzek heti 4-5-6 alkalommal 2 órát/nap. Minden alkalommal minden izomat(has,mell,hát,tricepsz,bicepsz,láb) megmozgatom. Úgy érzem hogy eddig igen bevált mert például a hasamon a felső 4 kocka rendesen látható(eddig semmi) és erőben is sok változást tapasztaltam. Minden edzés után megterhelt vagyok de nem vagyok kifulladva nagyon. Csak az érdekelne hogy ez hosszútávon mennyire kifizetődő?
2014. febr. 3. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Átmozgatásnak jó alapszinten.

2014. febr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit ajánlanál arra hogy az izomzat a lehető leggyorsabb módon épüljön ? (mindegyik izomzat építése érdekel nem csak a felsőtest). Azt kihagytam hogy 75kg és 17/F.
2014. febr. 3. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel az a baj,hogy nem regenerálódnak az izmok.


Neked kondi kéne egy kezdő edzéstervvel vagy Street Workout.

2014. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én heti 4 edzést mondanék. Izomcsoportokat felosztva, és azt úgy 1 óra alatt lerendezni.
2014. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez így nem jó. Egy alkalommal kb. 2 izomcsoportot edz meg, attól függ mennyit akarsz edzeni egy héten. Az izmoknak kell egy hét regenerálódási idő. Az izom nem edzés közben nő hanem regenerálódási idő alatt(főleg alvás közben). Oda kell figyelned a táplálkozásra is. Olvasd el a Sárga kapszula című könyvet (ingyenesen letölthető) abban benne van, amit tudnod kell!
2014. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt !
2014. febr. 4. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!