Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A naptár módszer megfelelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A naptár módszer megfelelő biztonsággal legalább 8 hónapi dokumentált ciklusból tud jósolni, legalább is úgy olvastam én csak két menstruációt tudtam beírni?

Figyelt kérdés
Ez a két adat csak szerint 22. -én lesz ovulációm. Ha 14. -én védekezés nélkül feküdtünk le, akkor lehetek terhes? A naptárban 2 adat miatt ne bízzak?Mikor teszteljek leghamarabb?
2012. ápr. 17. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi alapján számítod ki az ovuláció napját?

Csak a naptár módszerre alapozni, olyan mint matekban egy random képlettel számolni. Azt vagy bejön vagy nem.


És a spontán peteérést ,mivel kalkulálod be?

2012. ápr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kettő pontos menstruáció alapján számítottam ki.
2012. ápr. 17. 10:25
 3/7 anonim válasza:
Lehetsz terhes!!! A naptár módszer egyáltalán nem biztonságos!!! Végezz terhességi tesztet minél hamarabb, főleg, ha nem jött meg a mensid. A várt mensi első napján (ha nem jön meg) már végezhetsz tesztet. De ha megjönne, miután elmúlt én személy szerint akkor is csinálnék egyet.
2012. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aktus utáni 14. napon mutat a leghamarabb a teszt biztosat.

A naptár módszerbe ne bízz.Akármilyen óraműpontosságú is a ciklusod,simán teherbe eshetsz bármikor.

2012. ápr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a védőnő KÉTSZER is naptározás módszerrel lett terhes... Pedig ő aztán biztos pontosan feljegyezte a dolgokat.

Szóval egyáltalán nem biztonságos, sőt, NEM NEVEZHETŐ védekezési módszernek!

2012. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akik naptárral módszerrel védekeznek ,azok még alkalmaznak valami kiegészítő védekezést.


De legalábbis CSAK naptármódszerrel kevés hülye dolgozik. Szoktak pl. hüvelyváladék vizsgálatot mellé (ami szintén nem pontos), szóval a nők 98%-nak nem olyan ciklust produkál, ami a nagykönyvben meg van írva.

2012. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
május 10.-e felé kéne megjönnie.
2012. ápr. 17. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!