Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lenne a megfelelő módszer?

Mi lenne a megfelelő módszer?

Figyelt kérdés

Van egy kis hasam, amivel nem tudok mit kezddeni:D Alig eszek, sportolok, fogyok is, de nem akar soha rendesen megszűnni, ezért véleményem szerint valami más a probléma. Főleg akkor durva, mikor ülök. Nem tudom eldönteni, hogy az csak bőr, vagy micsoda, mert nagyon puha, véleményem szerint már nem kellene igazából fogynom, hanem inkább hasizom edzésekkel helyre lehetne hozni ezt a kis vizuális problémát.

Szerintetek?


[link]


[link]


2012. júl. 30. 21:52
 1/6 A kérdező kommentje:
ja amúgy 18/F és előre is köszönöm a tanácsokat!
2012. júl. 30. 21:55
 2/6 anonim válasza:
szigorú diéta sport önfegyelem
2012. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felüléssel nem fog eltűnni. Diéta+sport. A has alsó része a legkényesebb terület fogyás terén, az tűnik el utoljára általában. Ha túl vékonynak érzed magad más területeken akkor tömegnövelő étrend+kondi és ha lesz kellő izom akkor nyugodt szívvel le tudod adni azt a kis hasat is, zsírmentesre.
2012. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
tökeletes imadom csipkedni simogatni stb és nem csak en hanem sok nő így van ezzel.ne csinalj vele semmit !! 24/L
2012. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat!

Utolsó, neked is, és hallottam már ezt sokszor. Miért van az hogy sok esetben mégis a kockahas győz?:)) Az senkinél nem kizáró ok, viszont ez a kis has több esetben jelenthet azt:)

2012. júl. 30. 22:14
 6/6 anonim válasza:

aranyos pocak, szerintem hagyd meg, mert nagyon sok nő szereti. amúgy is, akinek nem vagy úgy tökéletes, ahogy vagy, az meg sem érdemel. :)

23/l

2012. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!