Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás, most ez hogy is van?

Szálkásítás, most ez hogy is van?

Figyelt kérdés
Tehát, mondjuk, hogy 95 kiló vagyok, azt megszorzom 1,5el..ki jön 142,5.. na most akkor 100g zabpehelyben van 64,3g ch.. akkor 200gban van 128,6g ch.. ( hozzá adunk még egy kicsit, hogy kiegészítse magát 142gra ) és azt kell elosztani napi szintre, vagy pedig ahogy én csináltam, hogy megszoroztam 95el az 1,5öt, kijött a 142,5 és én azt elosztottam öt felé.. kijött a 28,5 ( azért öttel, mert napi ötször étkezem ) elnézést, hogyha érthetetlen lett, a suli már teljesen leszívta az agyamat
2014. febr. 3. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

A 142-t NÉGGYEL osztod le, mert az öt étkezésből egy a vacsora, amihez már nem kell ch, vagy nagyon-nagyon minimális, mert teljesen kiiktatni nem lehet.


Így neked étkezésenként 35g ch lesz, ami pl. 60g zabban, vagy 45g rizsben van.

2014. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szintiszoli123 ***** válasza:
Nem tudom, mennyi felesleg van rajtad. Ha sok, akkor ne 95 kilóval kalkulálj, hanem a zsírmentes testtömegeddel, amit persze nem tudsz pontosan, de meg tudsz saccolni.
2014. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szintiszoli123 ***** válasza:
De sz.tem már a 142 is nagyon kevés.
2014. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az utolsó étkezést, azaz a vacsorát, hozzá csaptam a reggelihez, egyébként már megvan, hogy mi volt a baj :) egyébként második, mikor 2 hétig csináltam 200g-al akkor heti 0,3 kiló fogyás volt.. most kipróbálom így is, mert beszeretném lőni 1kiló környékére
2014. febr. 3. 16:02
 5/7 Szintiszoli123 ***** válasza:
Értem. Sok sikert!
2014. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de azért köszönöm ! Illetve még olyan segítséget had kérjek, hogy a zabpelyhet hogyan kell ledarálni? egyszerűen nem megy.. ledarálom de még mindig olyan az állaga, hogy lehetetlen megenni..
2014. febr. 3. 21:17
 7/7 Szintiszoli123 ***** válasza:

Leturmixolod olyan apróra, amilyenre szeretnéd. Öntesz hozzá langyos vagy meleg vizet/kefirt/joghurtot. Teszel még hozzá amit akarsz. Megeszed.

Minden reggel ezt eszem, úgyhogy ne mond, hogy nem lehet megenni!

2014. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!