Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondizáshoz tudnátok tanácsot...

Kondizáshoz tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Szóval csinálom már egy pár hónapja a kondit, de nem igazán fejlődök úgy ahogy szeretném, kicsit látszik, de ennél jobban szeretném, nem testépíteni akarok, csak egy kicsit izmosodni, erősödni, hogy jobban nézzek ki, meg van rajtam egy kicsi felesleg is, nem sok egy kb 5 kiló, de olvastam hogy erősödni meg fogyni nem lehet egyszerre, akkor mit ajánlanátok hogy csináljam, milyen edzést, meg milyen étrendet kéne, meg mt mikor kell enni? eddig étkezésre egyébként egyáltalán nem figyeltem, össze vissza eszek, de az valószínű kajálást most se fogom tudni normálisan megoldani, mert egyelőre nincs jövedelmem most és nem tudom megfizetni csak azt tudom enni ami épp van itthon, ez tudom hogy nagy gond, de sajnos nem tudom megoldani jelenleg, de azért ha nem teljesen úgy eszek ahogy kéne akkor is lehet valamennyire fejlődni?

2014. jan. 31. 21:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
de szted ha nem eszek mindig pontosan úgy ahogy kéne attól izmosodhatok valamennyire? mert eszek néha halat meg tojást meg ilyesmit, de nem bírom megoldani most jelenleg hogy folyamatosan ilyeneket egyek, mert itthon lakok még anyámékkal, és nem állunk úgy anyagilag hogy mindig ilyenket egyek, sokszor azt eszek ami itthon van épp, de azért próbálok annyit odafigyelni hogy egyszerre ne sokat egyek meg legyen meg az 5-6 étkezés naponta, de ez nem mindig abból a kajából áll amiből kéne, ettől szted lehet izomosodni valamennyire? amúgy nem akarok én annyira izmos lenni, csak olyan sportos alakot szeretnék, ezt szted attól el lehet érni?
2014. febr. 1. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!