Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondizáshoz tudnátok tanácsot...

Kondizáshoz tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Szóval csinálom már egy pár hónapja a kondit, de nem igazán fejlődök úgy ahogy szeretném, kicsit látszik, de ennél jobban szeretném, nem testépíteni akarok, csak egy kicsit izmosodni, erősödni, hogy jobban nézzek ki, meg van rajtam egy kicsi felesleg is, nem sok egy kb 5 kiló, de olvastam hogy erősödni meg fogyni nem lehet egyszerre, akkor mit ajánlanátok hogy csináljam, milyen edzést, meg milyen étrendet kéne, meg mt mikor kell enni? eddig étkezésre egyébként egyáltalán nem figyeltem, össze vissza eszek, de az valószínű kajálást most se fogom tudni normálisan megoldani, mert egyelőre nincs jövedelmem most és nem tudom megfizetni csak azt tudom enni ami épp van itthon, ez tudom hogy nagy gond, de sajnos nem tudom megoldani jelenleg, de azért ha nem teljesen úgy eszek ahogy kéne akkor is lehet valamennyire fejlődni?

2014. jan. 31. 21:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
az lemaradt hogy 171 cm vagyok és 75 kg
2014. jan. 31. 21:57
 2/11 anonim ***** válasza:

5kg plusznál nem kell diétázni, mert ahogy izmot növelsz, megnő a napi kalóriaszükségleted, és ha nem viszed túlzásba a kajálást akkor természetes módon el fog tűnni. Egy hónaptól meg ne várj eredményt.

Fehérjedús kajálás, ch edzés előtt, meg utána kiszámolva.

Aztán 6 hónap múlva tedd fel a kérdést inkább, 1 hónap az karcsú nagyon.

2014. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
5 hónapja csinálom már nem 1, és kicsit látszik de sztem enyi idő alatt már jobban kéne hogy látszon, úgyhogy valami nem az igazi sztem
2014. jan. 31. 22:01
 4/11 A kérdező kommentje:
most akarok edzéstervet váltani mert eddig ilyen kezdő edzést csináltam, meg mostantól kajálásra is oda szertnék figyelni egy kicsit, karom, vállamon látszik egy kicsit, de a felesleg az nem tűnt el
2014. jan. 31. 22:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Jobban kéne látszani? Ha szarul kajálsz akkor mitől nőjön az izom?
2014. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igaz, de ha fejen állok akkor se tudok most jelenleg pontosan úgy kajálni ahogy kéne, próbálok mikor tudok halat meg csirkét, tojást enni de minden nap nem tudom megoldani egyelőre, majd ha meg tudom akkor aztán úgy eszek minden nap de ezt most jelenleg nem tudom megoldani
2014. jan. 31. 22:36
 7/11 A kérdező kommentje:
de azért írhatnátok egy étrendet hogy kb hogy is kéne kinéznie
2014. jan. 31. 22:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Pl. bicepszre, hátra hányszor edzel egy héten?
2014. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2-szer általába, de volt mikor hagytam is ki edzést, mostmár nem hagyok ki, meg most kezdek majd egy új edzéstervet, mert eddig kezdőt nyomtam, most akarok váltani haladóra, bicepszemen meg mellemen is látszik egy kicsit, de hasamon van felesleg, hasra hízós fajta vagyok, és az sokat ront rajta, azt valahogy nagyon le kéne adni
2014. febr. 1. 20:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, de tudom, hogy ha le akarom adni a felesleget akkor izom is megy le. Inkább hagyom, nem érdekel inkább izmosodni akarok egyenlőre. Azért kérdeztem, hogy mennyit edzel hetente egy izomcsoportra mert kell nekik akár az 1 hét regenerálódási idő. Kivétel persze van: hasra, vádlira és egyesek szerint alkarra többször is lehet edzeni, mert ezek az izmok relatíve többször vannak használva mint a többi.
2014. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!