Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzés mellé erősítők?

Fegyencedzés mellé erősítők?

Figyelt kérdés
A kérdés az hogy szerintetek milyen kombináció fegyencedzés mellé ezeket szedni? Brutal Cre-Atp,Aminio St 5300,L Glutamine és Nano vapor?Tavaly mikor elkezdtem ezeket a gyakorlatokat csinálni akkor szedtem még fehérjét is és 2 hónap alatt rengeteget fejlődtem.Több mint 10 kgt szedtem felé és erőben is sokat fejlődtem.A huzockodásból szűk kéztartással 2x8 ment.Bizonyos okok miatt abba hagytam és észrevettem hogy izomtömgre nem annyira,de erőben nagyon visszaestem.Ezekkel a cuccokkal fel tudom szerintetek turbózni magam?Fehérjét még nem veszek,mert észrevettem azt hogy mikor voltam 58 kg akkor könnyebben ment a huzockodás mint most amikor vagyok 75.Azt majd talán akkor mikor már megy a felemás huzockodás,addig kajába viszek be amennyit tudok?Vagy tud valaki ajánlani olyan étrend kiegészítőt ami erőben nagyon megdob?

#Fegyencedzés #erősítéssel
2014. jan. 28. 02:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Te egy igazi hülye vagy.....
2014. jan. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2hónap alatt 10kg?:DDDD

Abból 8kg zsír barátom,ha nem több.

2014. jan. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Trinitrotoluol eléggé megdobna, szerintem.
2014. jan. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom h mi az amit művelsz, de hogy nem a fegyencedzés programja, az biztos. Ez csak ökörködés, mert ilyen nincs, hogy több mint 10kg izom 2 hónap alatt. 2 hónap alatt még csak az ízületek és inak szoktatása történik a teljes súlyt megmozgató gyakorlatokhoz. Összeolvastál ezt-azt, aztán belecsaptál a közepébe, és nem érted, hogy miért nem fejlődsz.... szerinted?
2014. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szobába zenét hallgatni 90-es évek beli Pioneer, Onkyo Integra, vagy napjainkból Rotel, NAD. Mozizni Pioneer, Denon, H.Kardon, Yamaha gépek. Ha diszkózni akarsz, topokat valami jóféle régi analóg végfokkal toljad, Dynacord, Electro Voice. Subot hajtani meg PKN Controlls. Vagy ha nagyon erősíteni akarsz, 4-5 kilowattos analóg erősítők, Crown Macrotech, Crest, van darabja 40-45kg. 10 kilowatt méllyel már szépen lehet erősíteni, főleg ha panelben tárolod a 10. emeleten, és sosem jó a lift mikor viszed a buliba meg hozod haza.
2014. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen erősítőkkel toljad! :D
2014. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!