Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Esti edzést követő reggeliben...

Szintiszoli123 kérdése:

Esti edzést követő reggeliben mennyi fehérje per tskg legyen és abból mennyi lehet növényi eredetű (mondjuk a zabpehelyben meg olajos magvakban lévő)?

Figyelt kérdés
Feltételezve, hogy napi szinten 2 gramm/tskg fehérje megy és a reggeli zabpehely, tojásfehérje, olajos magvak.

2014. jan. 26. 21:32
 1/3 Galaxis. ***** válasza:

Esti edzést követő reggeliben? Mi van???

Sárga kapszula olvasása ajánlott!

2014. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

SK-t elolvastam.

Mi a baj a kérdéssel? Este edzek, eszek, alszok, reggel felkelek :) Eddig gondolom stimmel :)

Itt jön a reggeli. Arra vagyok kíváncsi, mennyi fehérje menjen és miből származzon. A kérdésnek az az apropója, hogy az éjszakai "koplalás" után a reggeli elég szignifikáns étkezés.

2014. jan. 26. 21:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem ez azért érdekes, mert a szervezet rosszul tolerálja a magas fehérjebevitelt. Elég nehéz így testet építeni. Ha túl sokat tolok, elmásznak a májenzim értékeim, fáj a vesém ilyesmi. Ezért kérdeztem.
2014. jan. 27. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!