Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van annak, hogy...

Mi értelme van annak, hogy nagy és erős legyek, de olyan lomha hogy még 20 métert se tudjak le futni?

Figyelt kérdés
Míért akar mindenki kigyúrt lenni ?
2014. jan. 26. 12:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, miért jó nagy lomha lihegós gnómnak lenni ?
2014. jan. 26. 13:06
 12/20 anonim ***** válasza:

A gnóm eleve egy kicsi lény, nincs belőle nagy, mintha azt mondanád, hogy nagy törpe. Olyan szó sincs, hogy lihegós.

Egy normál, átlag testépítő emberke nem felel meg az általad hitt képnek, ahogy a "mindenki" célja sem az. Akikről te beszélsz egy szűkebb, annyira nem okos, de cserébe hataloméhes réteg, akiknek csak az a fontos, hogy nagyok és félelmetesek legyenek. Az ő céljaikra az elég.


Ha lomha és lihegős emberekre vagy kíváncsi, kérdezd a kövéreket és a többi átlagembert.

2014. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 *Glissade* ***** válasza:

A gnom egy pici lény, a troll és az ogre nagy méretű;)


Egyébként szerintem féltékeny vagy mert te nem vagy izmos, a testépítők pedig igen;)

2014. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert a testépítők mégiscsak kibírják az 1órás aerob edzéseket.

De szerintem, ha egy ilyen általad leírt emberkét legnómozol és így sértegetsz akkor a futás nem ment meg.

2014. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

összesen 3 olyan embert ismerek, akik komolyan is gondolják a testépítést és ez meg is látszik rajtuk, az egyikőjük nyíltan vállalja(mármint a barátai előtt) hogy koxol... mindhármójuk heti edzésében van kardió edzés is.. nem csak langyi sétálgatás, hanem kőkemény sprintek. sőt az egyikőjükkel ő az aki koxol 100kg felett van egy picivel, tavaly nyáron lefutottunk egy maratont.


Akik nagydarabok és lihegősek, azok az erőemberek, mint Fekete Laci, nah az olyanokat én sem értem...

2014. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 oldfirehand95 ***** válasza:
Minek fusson az ember, ha nem kergetik?
2014. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De ezek futni sem tudnak.
2014. jan. 26. 15:36
 18/20 anonim ***** válasza:
Láttál már profi MMA-t? 100 kiló felett vannak és olyan gyorsak mint a te atlétáid. Egy nagyobb izomtömeggel rendelkező ember is lehet ugyanott kardióban, mint egy kisebb "atléta". Gondolj csak tysonra, szerinted a boxolók hány kilométert futnak le? Amatőr gyerekboxon van hogy 4 km-t lefutnak, úgy hogy akkor még nem is edzettek csak futottak.
2014. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ez maximum a kokszos mellbicepsz cigókra jellemző.

Ismerek jópár hegyomlás méretű embert,van amelyik cuccol is,de lihegés nélkül lefutnak 5 kilométert mint a sicc.

Egyébként meg nem értem miért lenne jobb a futás mint más.

Az oké hogy szerinted,de szerintem meg nem..

Bukta.

2014. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

"Ez maximum a kokszos mellbicepsz cigókra jellemző."



Mondjuk ebben lehet valami...

2014. jan. 26. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!