Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van annak, hogy...

Mi értelme van annak, hogy nagy és erős legyek, de olyan lomha hogy még 20 métert se tudjak le futni?

Figyelt kérdés
Míért akar mindenki kigyúrt lenni ?
2014. jan. 26. 12:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem akar mindenki.
2014. jan. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, annak mi értelme, hogy kicsi és gyenge vagy és le tudsz futni 20 métert?
2014. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 *Glissade* ***** válasza:
Ez provokáció;)
2014. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz hanem csak figyelem elterelés, valószínűleg magadra ismertél,
2014. jan. 26. 12:37
 5/20 anonim ***** válasza:

Írtam, hogy nem tudom. Ha egyszer nem tudom mi értelme, akkor mégis milyen választ vársz?

A kérdés pedig a választól független, kíváncsi vagyok, annak mi értelme, hogy kicsi és gyenge vagy de sokat tudsz futni.

2014. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme van korlátolt, sztereotip gondolkodású frusztrált hülyének lenni?
2014. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Mert szerintem sokkal értelmesebb, kardió edzéseket végezni, (nem a teremben a futópadon,meg a lépcsőzőn) hanem mondjuk egy pályán, sokkal jobb áló képességet és erőt hoz, nem csak futás hanem még mellé beiktatva más erősítések.

És egy szóval sem írtam, hogy kicsi és gyenge vagyok meg hogy gyorsan futok, csak a két végletet felől közelítettem meg a dolgot, egyik fele a lomha lassú gyúrós a másik pedig a szikár kirobbanó "atléta".

2014. jan. 26. 12:50
 8/20 anonim ***** válasza:

a kérdező egy kicsit begyöpösödött felfogású szerintem :)

Az olyan "nagydarabkigyúrtállat"ok is valahogy kibírnak 45-60perces aerob mozgást a diéta alatt :.) Ami többet tesz 20 méter futásnál.

Akkor ők most varázslók? :D

2014. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Két hasonló és egyben különböző példát hozol fel és szándékosan keresed a provokatív ellentétet közöttük.
2014. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

- a végletek ritkák.

- miért jobb az egyik véglet atlétának lenni, mint valahol középtájt? Futsz. Jó. És? Mire mész vele?

2014. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!