Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lábedzés utáni szörnyű napok....

Lábedzés utáni szörnyű napok. Hogyan lehet elkerülni?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem tömegnövelni, nem szeretnék abba a csoportba tartozni aki csak felsőtestre edz, szóval a lábam is megküldöm rendesen. Viszont másnap felállni a székből is kínszenvedés olyan brutálisan izomlázam van. Ezt nem lehet valahogy minimalizálni srácok?

Nagyon köszi a segítséget, szép napot!:)


2014. jan. 24. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Segítek fejben minimalizálni a szenvedést:


Ettől rögtön különlegesebb vagy mint mások, és ezt nincs (értelmes) ember aki ne ismerné el.


Ezzel megkülönbözteted magad, Te megdolgoztad a lábadat. És most ezért fáj.


Személyes véleményem szerint egy thaiboxolónak is tud fájni a combja, ha szétrúgják neki. Két sport közül te erősödsz..

2014. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
idővel hozzászokik a lábad a terheléshez, nekem csak az első 2-3 edzés után van ilyen brutál izomlázam. utána már csak akkor, ha kihagytam, vagy ha edzésmódszert váltok.
2014. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pár edzés után nem lesz ilyen durva izomlázad.
2014. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nem szokott hozzá a lábad a terheléshez. Nyújts edzés után, az is sokat segít. :)
2014. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, jó arcok vagytok!:)
2014. jan. 24. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Anno mikor kosárlabdáztam, nyári alapozó edzések (guggolás, futás, kitörés, "korcsolyázás", egylábas guggolás, stb...) után mindig hideg vízbe kellett állnunk derékig (a pályához közel volt egy kisebb folyó), hogy ne legyen másnap izomláz. NBA-ben is így csinálják a kosarasok, meccs vagy edzés után jeges vödrökbe rakják a lábukat, meg jeges zacsikat raknak a combukra.

Nem hülyeség, tényleg minimalizálja a másnapi izomlázat. Egy próbát megér. Rakjál egy zacskóba jégakkukat, mikor indulsz edzeni be a táskába, 1,5-2 óra alatt amég odaérsz meg leedzel nem fog felmelegedni. 3-4 percre rakd őket a combodra edzés után.

Ja, meg alap a sok nyújtás. Békaülés, hanyatt fekve térded a mellkashoz húzod, "lepkézés", gátülés, gátülés hanyatt fekve, stb...

2014. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!