Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki tud nekem olyan boltot...

Valaki tud nekem olyan boltot mondani, ahol helyileg lehet Dymatize Creatine Monohidrátot venni? A netes rendelést szeretném elkerülni a szállítási díj miatt.

Figyelt kérdés
Biotech, scitec, trec, stb nem foglalkozik dymatize termékek forgalmazásával? (Az is jó megoldás, ha valahol van ingyen kiszállítás, csak nem szeretnék 10ezer felett rendelni)

2013. dec. 29. 19:11
 1/6 clint ***** válasza:
de pesti vagy? nem mindegy...
2013. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs ezt kifelejtettem. Nem vagyok pesti, vidéki vagyok(Gyöngyös).
2013. dec. 29. 22:48
 3/6 clint ***** válasza:
hát sajnos nem valoszínű.. mennyiért gonoltad?
2013. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4500ft körül van a fél kilós, számomra ez kedvező ár lenne, de láttam már 3700ért is, csak a bolt pesti...
2013. dec. 29. 23:30
 5/6 tap bela ***** válasza:

... és valaki meg tudná nekem mondani, hogy a DYM creatin monohydrát miben más egy xvcxyw nevű ugyan csak creatin monohydráttól??!?!


Ja.................... hogy más a doboz színe...............ja...............hogy olcsóbban is megkaphatom?!?!!?



3.900Ft/1kg creatin monohydrat -mikronizált!!!!

2013. dec. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 clint ***** válasza:

Én tudom tap bela!! A doboza!!! az más nem? :D

Kedves kérdező, nézz olyan helyet ahol 3500ba kerül és 1000körüli a posta... ennyi.

2013. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!