Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az létezik, hogy a kis sulyokr...

Az létezik, hogy a kis sulyokra jobban reagál testem?

Figyelt kérdés

Amikor felmegyek 15-16-17 ismétlésre mondjuk egy melledzés alkalmávan sokkal nagyobb és hosszabb izomlázam van mintha csak 6-7-8 akat nyomnák nagyon sulyal...

A lábamat nem edzettem kb 7-8 honapig mert egy láma voltam, de most keményen odarakom magam, de ott is guggolások esetében is 15-16-17 eket szoktam guggolni, ugyanigy lábtolásnál is...és 2 honap alatt 3 cm ment a lábamba.

A kissebb sulyokra jobban reagálna szervezetem?



2013. nov. 23. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Alacsony ismétlésnél már nyilván jobban bekapcsolódnak más izmaid, még a kisujjad is azon van, hogy felemeld. Kisebb súllyal jobban tudsz koncentrálni a cél izomra, de célszerű néha váltogatni az ismétlésszámot amúgy is, hogy változatosan terheld az izmot.
2013. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van benne valami :) Melledzéskor vettem észre. Az egyik héten kézisulyzokkal nyomtam fekve 15-16 okat...és durva izomlázam lett tőle...Az utánnalevő héten pedig ruddal nyomtam fekve csak ugye akkor muszáj megpakolni a rudat de ugy meg csak 6-7 et nyomtam, de azt rendesen melböl koncentráltan, de sz izomlázam nem volt olyan erőteljes. Egyébként pedig szoktam variálni az ismétlésszámot.:))
2013. nov. 24. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!