Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olcsó tömegnövelő, létezik?

Olcsó tömegnövelő, létezik?

Figyelt kérdés
Létezik valami olcsó tömegnövelő ? Nincs sok pénzem, havonta több doboz tömegnövelőre nem futja. Valami olcsó tömegnövelőt tudtok mondani ? Biotech usa vagy Sitech nutrition boltba legyen kapható.
2013. nov. 17. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sertés/csirke máj + cukros limonádé. Igen. Fehérje+cukor.
2013. nov. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Első, ne írj már kérlek szépen mindenhová idiótaságokat, ha gőzöd sincs a témáról!


Kérdező, MHN Gainer ami ár/érték arányban nagyon jó, vagy pedig szerzel be külön fehérjét, külön szénhidrátot (mhn whey, myprotein impact + dextróz,carbf amire keret van)

2013. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Totál idióta a gyerek... Fogyókúra rovatból átszökött ide a szerencsecsomag és most hírdeti, hogy zsírt, zsírral együnk és mindent ami egészségtelen.
2013. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Miért írtam marhaságot? :O


Azt hittem a protein por is csak kaja, vagy szerinted nem?

2013. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mosmié'? A limonádé egészséges, van benne sok C-vitamin. :D
2013. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A lényeg a cukor, direkt ezért írtam. Teljesen mindegy, hogy limonádéval issza a cukrot vagy protein porral, ha fehérjét meg eszik húsféléből. Ugyan azokat a tápanyagokat megkapja, nem kell túlmisztifikálni.

Nyilván egyfajta provokatív figyelemfelhívás miatt írom azt amit, de ebből lehet tanulni. Nem azoknak szól a cukros limonádé akik tudják hogy a 'tömegnövelő' nem csodaszer, hanem azoknak akik étrend nélkül azt várják, hogy majd a jumbótól izmosodnak..

2013. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Senki nem írta, hogy a kajája nincs rendben...
2013. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tegyük tisztába hamár ennyire belemásztál a cukor témába, hogy nem csak egy fajta szénhidrát létezik. Glükóz fruktóz, szacharóz, szőlőcukor, laktóz, stb stb amiket három nagy csoportba osztunk (monoszacharidok, diszacharidok, poliszacharidok). Ez ha jól emlékszem általános iskolás biológia vagy már középiskolás(nem tudom, régen volt)), de te valószínűleg nem tanultad még ezt, mert nem lehetsz több 12 évesnél. Agyilag legalábbis biztos nem.

A felszívódás szempontjából baromira nem mindegy, hogy milyen cukrot iszol. Kristálycukor például nem jó. :)


De bocsánat, te biztosan jobban értesz hozzá, én kérek elnézést, hogy nem osztom is a baromságot, miközben azt sem tudom miről ugatok.

Ne irkálok az informatika témakörben sem mindenhova, mert nem értek hozzá. Jobban teszed ha nyitsz egy százezredik paleo mizériával foglalkozó blogot és ott azt írogatod amit akarsz, de olyanba tényleg ne pofázz bele kérlek, amiről lövésed sincs. Szerencsétlen kérdező meg már azt sem tudja melyik válasz a jó. :)

Remélem tisztáztuk.

2013. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
(hallod-e Papa, figyejj és tanujj! :)))
2013. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Kristálycukor például nem jó. :) "


De, tömegnöveléshez, edzés után a vércukor és az inzulinszint megemeléséhez jó a kristálycukor is.


De ha értesz hozzá, nyugodtan magyarázd el (taníts meg rá) miért nem jó a kristálycukor. Végtelen türelemmel, és már-már nyitott koponyával (nyitott elmével) várok.

2013. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!