Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik nem porból készült...

Létezik nem porból készült tömegnövelő?

Figyelt kérdés
gyúrok és kipróbáltam több 4-5féle tömegnövelőt.egyszerűen nem bírom meginni az összes íz borzalmas ha befogom az orrom akkor se gyorsan se tudom.mintha valami álott trutyis hányást kellene kb.ilyen nekem.szóval ami nem por de tömegnövelő van ilyen?
2013. jan. 17. 01:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van, sok hús, körettel. Viccen kívül.
2013. jan. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szalonna, zsíros kenyér ..stb :D! Amugy fehérje + dextroz jobb lenne mint tömegnövelő ( a legtöbb csak cukros szar)
2013. jan. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem megy a tápkieg, akkor nem kell ezt erőltetni. Fél kiló hús és rizs megoldja a problémát.:)

Edzés után pedig szilárd kajából legjobb a sült vagy főtt tojás, mivel ez közepesen gyors fehérjét tartalmaz.

Mellé mehet dextróz, de csak edzés után!! Vagy rizs legyen a tojás mellé. [link]



Egyébként vannak még proteines csokik, amikben van azért elég ch is, de árban húzósak, nem lenne rentábilis.:)

2013. jan. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vödrös kiszerelésű vanilliás karika v nápolyi ha ebből benyomsz egy vödröt naponta picit drágább lesz mint a tömegnövelő de garantáltan tömegnövelni fogsz és még az íze is jó
2013. jan. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
True mass rohadt finom
2013. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De várjál,mibe raktad te a port? Ha vízbe,az tényleg rossz..

Tejbe keverve szerintem iható..

2013. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vízben sem rossz. Tejet pedig a kiscicáknak vagy azoknak se! :)

Pont nem kellene elcseszni a felszívódását tejjel! És nem kell a plusz tejcukor és tejzsír sem a szervezetnek!

2013. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség..


Tömegelés alatt nem kell tejcukor és zsír? Miért nem?

A tej a kiscicáknak való? A tejsavó protein persze már az embernek.. :D


Kérdező: cukor, mindenféle keményítő, és mindenféle fehérje. Tök mindegy, hogy milyen ízű, porként kevered el folyadékban vagy harapod. Ami tele van szénhidráttal, az "tömegnövelő" mert jól lehet tőle hízni. Ugye nem véletlen, hogy tömegelés alatt feljön egy kis izomvédőréteg is :D

2013. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Aczél barátom, ezerszer kielemeztük, hogy miért sz@r a tej.

Ezzel te is egyet szoktál érteni. Akkor most mi is a problem?:)

2013. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ó, én tudom hogy sz.ar a tej.


Nem is ajánlok senkinek tejsavó proteintet.

2013. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!