Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömeget szeretnék növel....

Tömeget szeretnék növel. Fehérje/ Tömegnővelő?

Figyelt kérdés

Szóval ezt most úgy értem hogy olyan tömegnővelöt/fehérjét tudnátok e ajánlani ami nem zsirosit mert egy éve edzek tisztán egy protein 80 ment el. Más semmmi jól táplálkozom de mondjuk ez is fel borult mostanság,itt egy kép ahogy most kinézek, a vállam szeretném meg a mellem, itt a bicepszesztem

[link]



Meg néztem a Jumbo-t zöld szinüt 4 kiló, egyik ismerősöm is szedte csak nagyobb lett a feje :S De komolyan mi a véleményetek? A Jumboról olyan 8 ezer ft szánék rá és szeretném azt hogy ha mondjuk egy két hetet ki hagyok ne szakadjak össze szerintem akkor fehérje kéne, és sok szénhidrátot bevini kajával de meg halgatnék pár véleményt.



2013. jan. 16. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan tömegnövelőt vegyél amiben a fehérjetartalom több, mint 30%. Több ilyen is van, pl.: Pro nutrition gfx8, Volumass35, Jumbo prof., dymatize hi protein gainer, Vip body deluxe all in one 2.0, Isomass extreme gainer. Gaspari real mass, BSN true mass, stb..


De még inkább vegyél egy jó tejsavóproteint és ahhoz tegyél edzés után 40-50g gyors szénhidrátot, pl dextrózt, vitargo-t, supercarb fast-ot, stb.

Így reggel a zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint a zabpehelyhez, illetve bármikor napközben összetett szénhidrát menjen a proteinhez. Tömegnövelőt, illetve gyors szénhidrátot csak edzés után kellene alkalmazni, mivel csak itt van célja és értelme a cukrok bevitelének. Máskor nem kellene csesztetni az inzulinrendszert.



Jó a forma!:)

2013. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerinted mit volna érdemes akkor venni? Mert fehérjét vennék akkor be tudom vinni a kajával az olyan napi 300-400 g szénhidrátot meg a gyors ch 50g ugye szóval tanácstalan vagyok.

Egyébként köszönöm :)

2013. jan. 16. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Protein tápkieget vegyél edzés utánra és ahhoz tegyél 50g dextrózt. Reggel pedig protein+ zabpehely. Így a legjobb, anyagilag is.
2013. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Proteinbe a protein 80 ajánlanád?
2013. jan. 16. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Végül is megteszi, Biotech-es protein, 70%-os (hiába 80 a neve) ,de elmegy. :)
2013. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Várható tőle nővekedés?
2013. jan. 16. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy fullos étrend mellé edzés után protein + dextróz természetesen hozzájárul a fejlődéshez, de nem csodaszer, csak egy tápanyag.:)
2013. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg próbálom köszönöm a segítséged ! :)
2013. jan. 16. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!