Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik nem porból készült...

Létezik nem porból készült tömegnövelő?

Figyelt kérdés
gyúrok és kipróbáltam több 4-5féle tömegnövelőt.egyszerűen nem bírom meginni az összes íz borzalmas ha befogom az orrom akkor se gyorsan se tudom.mintha valami álott trutyis hányást kellene kb.ilyen nekem.szóval ami nem por de tömegnövelő van ilyen?
2013. jan. 17. 01:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jah, ez azért van mert ne csak a tejcukor és a tejzsír, hanem ugyan így a tejfehérjék között is vannak sz.ar anyagok, ezért a tejcukor és zsírmentes fehérje koncentrátumok is épp csak annyival jobbak, hogy nincs bennük cukor és zsír. Na most ezek közül a tejcukornak van egészségügyi hatása (nem jó a bélhámunknak, növeli az áteresztését) a tejzsír kikiáltott káros, telített zsír, mondjuk én ezzel így nem értek egyet, de ám legyen.
2013. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!