Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bokszolni akarok de nincs...

Bokszolni akarok de nincs boksz zsákom, tutok valami jó ötletet hogyan csináljam? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 20:04
 1/1 Szintiszoli123 ***** válasza:

Rengeteg féle van a neten. Tapasztalatból tudom, semmi baj nincs a sima ponyva anyaggal. Nem annyira esztétikus, mint a drágább bőrök, de ugyanolyan jól használható és ha nem rúgod cipővel, talán még tartósabb is.

Ha kemény akarsz lenni, embernagyságút és dögnehezet vegyél. Mondjuk 180 cm hossz és 45 cm átmérő.

Ha "csak" állóképességet javítani, kardiózni, feszkót levezetni, akkor tökéletes egy 120 cm magas, 35 cm átmérőjű. 35 cm átmérőjűnél ne vegyél nagyobbat, mert nem fogod tudni cipelni.


Utólag lehet módosítani a boxzsák "állagát" ha cseréled a tömőanyagot.


Nekem ilyen van:

[link]

BZS03 120 x 35 Box zsák 13.000 Ft

teljesen jó.


Biztosan van sok másik is, ami szuper. Én ezt próbáltam, nekem bevált.


Volt egy 140x40-es K***o-m is. Az dög nagy volt és nehéz. De biztos van akinek az jön be.

2014. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!