Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy oldjam meg a fehérjebevit...

Flevi kérdése:

Hogy oldjam meg a fehérjebevitelt hús és fehérjepor nélkül?

Figyelt kérdés

Járok kondizni és fehérjével úgy tudom jobban fejlődnek az izmok, de csirke és más hús evésére nincs lehetőségem, fehérjeport meg nem akarok enni/inni. A közelben van egy Penny, ott be tudnám szerezni a cuccokat, de nem tudom, mit kéne. Vannak tippeim pl. joghurt, tej vagy ilyesmi, de nem tudom pontosan,meg azt se, hány gramm fehérje kéne.

Aki tud segíteni légyszi írjon!


2014. jan. 16. 18:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Úgy vettem le hogy jár kondizni de nem ott lakik és az edzés utáni fehérjebevitelt szeretné valahogy megoldani. Ha a gyorsfelszívódású fehérjeturmixok kilőve, akkor amit a penny-ben tudsz venni (talán) az a túró és Cottage Cheese plussz szőlőcukor szénhidrátnak. Remélem jól értelmeztem a dolgot...
2014. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A túró caseint tartalmaz, ezért az nem lesz jó edzés utánra, mert az lassú felszívódású fehérje.
2014. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Bocs, tényleg nem szóltál le, nem kellet volna felkapnom a vizet. Beleolvastam a sárga kapszulába, de nekem kicsit sok. Én csak erősödni akarok az életmódomon nem nagyon akarok változtatni.
2014. jan. 16. 20:56
 14/17 A kérdező kommentje:
Jól értelmezted, de akkor mit egyek, ha nem tudok húst fél órán belül, porokat, tömegnövelőket meg ilyeneket meg nem akarok?
2014. jan. 16. 20:58
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy meg tudod e oldani, de vihetnél magaddal pár főttojást edzés utánra.
2014. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerzel íjat,nyilat,kimész az erdőbe és lősz mókust,nyulat,madarakat.És utánanézhetsz a kötél csapdák készítésének.Kirakod őket az erdőbe és minden reggel leellenőrzöd,hogy van-e kapás.Horgászhatsz is a halakban sok a fehérje.
2014. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Baz_dki azon ne akadj már fenn, hogy közvetlen edzés után fél órával nem tudsz húst enni. Ezért nem eszel húst? Hát te bolond vagy. :D És ha edzés után 1 órával, vagy 1,5 órával eszel akkor mi van? Semmi, nem halsz bele, amatőr szinten, naturalban meg baromira nem számít +- fél óra az evés időpontját illetően...

Nyugodtan egyél húst akkor mikor hazaértél. Ha az az edzés vége után 1-1,5 órával, de még ha 2 órával is van, akkor is mehet. Ezen ne múljon. Ilyen hülyeség miatt nem enni húst... Hát a pofám leszakad komolyan. :D

2014. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!