Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy oldjam meg a fehérjebevit...

Flevi kérdése:

Hogy oldjam meg a fehérjebevitelt hús és fehérjepor nélkül?

Figyelt kérdés

Járok kondizni és fehérjével úgy tudom jobban fejlődnek az izmok, de csirke és más hús evésére nincs lehetőségem, fehérjeport meg nem akarok enni/inni. A közelben van egy Penny, ott be tudnám szerezni a cuccokat, de nem tudom, mit kéne. Vannak tippeim pl. joghurt, tej vagy ilyesmi, de nem tudom pontosan,meg azt se, hány gramm fehérje kéne.

Aki tud segíteni légyszi írjon!


2014. jan. 16. 18:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

A kérdésből ítélve, kb semmit sem tudsz a táplálkozásról :-(

Olvasd el a Sárga kapszula-t (ingyen le tudod tölteni).

2014. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az izom fehérjéből épül fel, ezt tanulnod kellett volna már általánosban is.


A tej, joghurt nem jó fehérje forrás, több bennük a cukor és a zsír mint a fehérje.

Hús kéne, tojás, hal, sovány tejtermék(sovány sajt, zsírszeg. túró), protein tápkieg (ez is csak kaja, nem kox).


Sok fehérje van még a hüvelyesekben, néhány magban, szójában, de ezekre nem érdemes fehérjeforrásként tekinteni, mert fele sem hasznosul ezeknek. Növényi fehérjét sosem számoljuk.

2014. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Húst miért nem ehetsz?
2014. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mert nem abba a városba járok kondizni, ahol lakok és fél órán belül kéne. Valaki küldhetne már normális válaszokat is, nem csak kiosztósat.
2014. jan. 16. 18:38
 5/17 anonim ***** válasza:

szerinted miért nem te idióta ?

mert nincs mindenkinek annyi pénze mint nektek..-.-"

Egyél főt kaját sok-sok főt kaját...

Én is ezen nőttem fel meg mikor még arra se volt pénzem kimentem a tyúk ólba fogtam 4 tojást megsütöttem kenyér közzé raktam kis sonkával mikor volt itthon .ÉS elég szép eredményt értem el 10 év edzés után .

97 kg vagyok 195 cm kis zsír van a hasamon 48 cm kar bepukkanva:D

32 évesen:D

szóval ne szomorkodj :D csak akaraterő meg sok kaja:D

2014. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Végre egy normális ember, aki nem osztani akar hanem segíteni ;)
2014. jan. 16. 18:48
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért nem ehetsz húst?
2014. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szíívesen:D
2014. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Táplálékkiegészítővel mégis mi bajod van? És a hússal?
2014. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én mivel szóltalak volna le?

A kérdésedből tisztán kivehető, hogy nem vagy jártas a témában, ezért ajánlottam, hogy olvasd el a Sárga kapszulát.

Ha ez a válasz nem normális, akkor te mit nevezel normálisnak? Azt, hogy egy csávó leírja, hogy ő is szegény és jár gyúrni?

Ha tanácsot adok, vagy leírom egy hiányosságod, akkor azt nem kell azonnal támadásként felfogni.


Am ha nem eszel húst, sem tápkieg.-et, elég kevés választásod van. A tej,meg joghurt semmit sem ér. Sajt, túró, tojás ami most eszembe jut fehérjeforrásként. De ha húst azért nem eszel, mert nincs rá pénzed, akkor ezekre sem lesz, mert ezek sem olcsóbbak.

2014. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!