Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Írnátok nekem étrendet? És...

Írnátok nekem étrendet? És milyen fehérjét ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Na szóval két hónapja kezdtem az edzést. Azt ettem amit jóformán megkívántam, de így is látszik hogy fejlődtem sokat. Olyan étrend kellene nekem amit a suliba el tudok vinni! Meg kellene egy normális edzés terv. egy héten hányszor mennyek ? 3x elég? ÉS milyen fehérjét ajánlanátok ami árban is jóó?? kor:18 Magasság: 188 súly: 90-92 van rajtam egy kis felesleg a hasamon de azzal nem foglalkozok !
2014. jan. 15. 21:00
 1/7 tap bela ***** válasza:

A minőségi whey protein alapja a WPC80 minőségi koncentrátum, és nem a magas laktóz tartalmú WPC35, netán zsíros tejpor.

A minőségi fehérje nem tartalmaz hozzáadottan maltodextrint (glükóz polimerek), dextrózt, amely technikailag ugyan nem cukornak nevezettek, de ezek magasabb glikémiás indexüek, mint a fehér kenyér.

A minőségi fehérjében nincsenek hozzáadottan olcsó töltőanyagok, mint pl. glicin, alanin és taurin. Ezeket az anyagokat azért teszik hozzá, hogy egy bevizsgáláskor magasabb fehérjetartalom mutatkozzon.

A minőségi fehérje kis mértékben vagy egyáltalán nem tartalmaz kukorica szirupot, hidrogénezett zsírokat (dairy creamer), mivel ezek igen olcsó anyagok, amelyekkel a fehérjéd ízét javítják, de közben tele vannak "rossz" zsírokkal és cukorral.

2014. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
[link] ???
2014. jan. 15. 21:13
 3/7 norbi2010 ***** válasza:
Amit linkeltél az nem fehérje, hanem tömegnövelő.
2014. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor milyen tömegnövelőt ajánlanátok ?
2014. jan. 15. 23:04
 5/7 A kérdező kommentje:
igynézek most ki : [link]
2014. jan. 15. 23:15
 6/7 tap bela ***** válasza:

Lehetne kezdeni azzal amit unos - untalanul modnható. A szilárd étkezésedet tedd rendbe. Ebben határozd meg a fehérje/szénhidrát/EFA arányokat. Ezek alapján:

+ multivitamin

+ omega

+ fehérje - de vigyázat a polcok tele vannak sza-ra-bbnál szarabbakkal.


Tömegnövelő alapból fehérje + szénidrát + creatin. Tehát ezt te magad is összedobhatod. De ami fontos hogy ha tömegnövelőt vásárolsz 35%-nál kevesebb állati fehérjét ne tartalmazzon. Minimum 5g creatint legyen benne. A szénhidrát ne csak dextrózból álljon.


Ha van pénzed, akkor még lehetne mást is vásárolni.

2014. jan. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kreatinom meg amonom van már.
2014. jan. 16. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!