Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyek azok a gyakorlatok...

Melyek azok a gyakorlatok amelyek KARCSÚSÍTÁST eredményeznek és nem pedig izomtömeg növelést?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy azokkal a mozgásokkal lehet a fogyást elérni,ami magas pulzusszámmal jár, mert így indul be a zsír égetés. De a futáson és az úszáson kívül nem igazán tudok mást...és abban sem vagyok biztos hogy például a futás az nem-e izmosít. Izmosítani nagyon nem akarok..:D
2014. jan. 14. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez az! Vigyázz a futással, mert még rád rakódik 1 deka izom.
2014. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nemtudom hogy nálad a karcsúsítás mit jelent, de izom nélkül elég hülyén néz(ne) ki az ember. Az izom adja a formádat, amugy meg a magas pulzusszámú edzések az izmot is bontják, az alacsony pulzusú aerob mozgás ami a zsírt égeti (séta, lassu kocogás stb)
2014. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Azt tudom hogy azokkal a mozgásokkal lehet a fogyást elérni,ami magas pulzusszámmal jár"


Hát akkor rosszul tudod...

fogyást elérni kalória mínusszal, tehát szálkásító étrenddel lehet, a magas pulzusszámú mozgások általában anaerob tartományba esnek, amik pont izmot bontanak leginkább nem pedig zsírt...

2014. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hacsak nem vagy fitnesz modell,akkor kell még rád izom,ezt látatlanban megmondom..a nő is akkor szép,karcsú ha arányos alakja van,azt meg az izmok adják.


Izmok nélkül úgy néznél ki mint egy telesz*rt búvárruha.

2014. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!