Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzést miért fikázzák...

Fegyencedzést miért fikázzák ennyien?

Figyelt kérdés

Feltettem egy sérüléssel kapcsolatos kérdést, és melléírtam hogy fegyencedzek.


Jött néhány ValóVilágos értelmi szinten álló zombi, és elkezdték mondani, hogy sz*rt ér, meg inkább sakkozzak, stb


Ki kérdezi ezeket?

Nem is ezzel kapcsolatos volt a kérdés...

Ha ennyire szeretnek kondizni, inkább verjék ki csigán lehúzás közben..


Elnézést, nem akarok senkit megbántani, a kondisokkal sincs bajom, de az ilyen barmok kiakasztanak.


2014. jan. 14. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is megyek, kiverem inkább csigán, mint hogy ilyen gyökereknek válaszoljak.
2014. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

látom nem jött át...


nem a kondisoknak mondtam általában, hanem annak a néhány okosnak aki mást sem tud, csak a nyálát fröcskölni hogy a fegyencedzés így meg úgy sz*r

2014. jan. 14. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Végül én se értettem ezt soha. Nálam a fegyencedzés a saját testsúlyos edzést jelenti. Tehát a súlyzós edzés mellett ugyanúgy csinálom/ják. Gondolok itt a fekvőtámaszra, hasizomra, gugolásra, húzodzkodásra, kitörésre stb. (az már más kérdés hogy van aki egy kézzel/lábbal csinálja van aki plussz súllyal) Én nem teszek köztük különbséget.
2014. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond a kérdezővel, és a testépítőknek is meg kell adni a tiszteletet a fegyenceseknek, mert különben nem lenne elvárható, hogy ezt ők is megadják.

Kényes kérdésez, mert egy viszonylag normális fegyences is indulatokat válthat ki, mert az ember rögtön a fogyatékos társaira asszociál.

Megfér egymás mellett a két sport.

2014. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Én elismerem mind2 társaságot. A fegyencedzést olvastam, nagyon sz*r könyv :). Az "írók" azt hiszik ezzel feltalálták a spanyol viaszt és egy csomót kaszáltak azzal, hogy leírtak nehány iskola tesi óra és "alap" szertorna gyakorlatokat. Egy pozitívuma van, hogy a sok lusta p*cs kikelt a gép elől és elkezdett "sportolni", de az hogy egyeseknek az jön le belőle, hogy mekkora májer sittes alak lesz így belőlük az egy fájó pont.
2014. jan. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán a fegyencedzőket kéne megkérdezni, miért nézik le a testépítőket. A fegyencedzés könyv kb arról szól, hogy a súlyzós edzés, étrend, tápkieg hülyeség, csak az jó amit mi csinálunk.
2014. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
A könyv egy utolsó szar, de aki képes leszűrni az agyával a lényeget(a gyakorlatokat), akkor szerintem azzal semmi gond nincsen.
2014. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kb az a baj,hogy fegyencesek leszolja sulyzósokat,és ezért ők leszolják a fegyenceseket.
2014. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!