Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogy eszitek a Zabpelyhet?

Ti hogy eszitek a Zabpelyhet?

Figyelt kérdés
Hogy szoktátok megenni mert nekem nem igen akar lemenni reggel a papír ize miatt... mit szoktatok beletenni?
2014. jan. 14. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
felöntöd szintig vízzel, be a mikróba 1 percre és felszívja... a legtöbben proteinnel ízesítik, én lekvárral, mézzel, fahéjjal, sserencsi kakaóval édesítõvel, mázi mogyoróvajjal.
2014. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
felöntöd szintig vízzel, be a mikróba 1 percre és felszívja... a legtöbben proteinnel ízesítik, én lekvárral, mézzel, fahéjjal, sserencsi kakaóval édesítõvel, házi mogyoróvajjal.
2014. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
megfőzöm + méz
2014. jan. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én jughurtal eszem, a proteint külön szoktam meginni.

Mivel a joghurtal még nagyon száraz, öntök mellé kis vizet is.

2014. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy megtöltöm ugyanúgy szintig vízzel majd mikró, hozzá valami fehérjeforrás.

Vaagy kanalazva a zacsiból. Baromi jó.:D

2014. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szintiszoli123 ***** válasza:

Az előzőek által elmondottakon túl sokat segít, ha turmixgépben ledarálod. Gyorsabban elegyedik a vízzel, joghurttal vagy kefirrel, így gyorsabban puhul, illetve jobban érvényesül a méz. kakaó vagy amit hozzáraksz. Olyan lesz, mintha tejbegrízt ennél. Az, hogy így mennyivel szívódik gyorsabban, azon múlik, hogy mennyire darálod apróra, de tömegeléskor az annyira nem lényeg (másrészt a gyomorba elvileg mindennek pépesen kéne érkeznie).

Mondták a mogyoróvajat. Az is jó, de tehetsz mellé, diót, mandulát, stb. Finom és jobb, ha ropog.

2014. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az is jó ha Zabpelyen+Cini minis ( vagy valami müzli fajta ) +tej

igy is lehet? igy egész jó az ize

2014. jan. 18. 21:44
 8/9 Szintiszoli123 ***** válasza:
Naná, hogy jó, mert tiszta cukor, meg nátrium-glutamát :)
2014. jan. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szintiszoli123 ***** válasza:

Ha a natúr zabpelyhet vagy Urambocsá' kukoricapely-zabpehely kombót megszórod natúr kakaóporral és /vagy fahájjal (mindkettő tiszta rost és értékes anyagok tömkelege), akkor is tök jó lesz az íze és nem kell cukros cini minit enned.

Nemrég volt egy hosszú vita, hogy csak a makrotápanyagok mennyisége számít-e, vagy az is nagyon fontos, hogy miből áll össze. Keress vissza, megtalálod, mert 45 hozzászólás érkezett. Érdemes elolvasni.

2014. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!