Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel eszitek a zabpelyhet...

Mivel eszitek a zabpelyhet tápkiegen kívül?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Joghurt, vagy összesütöd tojással rántottának.
2013. febr. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 YourDestiny ***** válasza:
Én tejjel vagy joghurttal.
2013. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

énnekem ez a kedvencem:

[link]

egyszerre 4-5 adagot is elkészítek belőle és a hűtőben simán elál 1-2 napig. De találsz itt még pár jó receptet.

2013. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 YourDestiny ***** válasza:
Hehe, ez aztán a fogyókúrás. Dió, mandula, banán, méz, stb... hát finoman szólva is egy igazi kalóriabomba. :)
2013. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tömegnöveléshez kell most, de a banánnál megbukik. tojást szeretem, majd kipróbálom vele :)
2013. febr. 14. 23:22
 6/6 anonim ***** válasza:
A zabkása receptet nem fogyókúrához eszem én sem, de a kérdező sem azt kérte, hogy írjunk fogyireceptet. Én szénhidrátfeltöltésre használom és teszek hozzá 1-2 adag csoki ízű tejsavófehérjét, csak hogy fehérjét is vigyek azért be. Meg cukrot is. Nálam ez nem probléma, mert szinte semmi zsír nincs rajtam, mert rengeteget mozgok. Gyümölcsből meg azt teszek bele ami van, de nekem a banán sem gáz. Ezt a receptet mindenki a saját igényeihez tudja igazítani.
2013. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!