Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogy eszitek a zabpelyhet?

Ti hogy eszitek a zabpelyhet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
simán vagy darálni lehet vagy összeturmixolod tejjel és banánnal vagy megfözöd zabkásának sok lehetőség van
2013. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én protein tápkieggel.
2013. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
A legjobb a víz+protein tápkieg. Én tej+mézzel nyomom, ami persze nem a legjobb, de nekem szabad :)
2013. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Tejjel és édesítőszerrel szoktam.
2013. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
kanállal..de mivel ebbe a témakörbe írtad gondolom arra vagy kíváncsi h tápkieggel vagy a nélkül Én speciel ha eszek akkor tápkieggel és tejjel jó az reggelre
2013. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szergej55 ***** válasza:
Tejben főzöm meg, de nálam ez szigorúan csalókaja. Amúgy a víz+protein megoldás a legjobb. :)
2013. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sehogy:(
2013. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most is azt eszem épp:) sima vízben egy kis fahéjjal.Hozzá lehet szokni,nem olyan szörnyű.De van,hogy rakok hozzá egy kicsi mézet,kakaóport,mazsolát.
2013. szept. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

zabkása

süti :összesütöm túróval ugy hogy leöntöm édesítős tojással (kb mint a bögrés süti)

zabpacsinta : tojás viz kisüt

zabosfasírt túróval hússal

mondjuk én lány vagyok ergo nem kell megennem irtósokat mert 50 g ból annyi zabkása van hogy le sem bírom nyomni ugyhogy nem hiszem hogy 80 120 g ot elég nehéz lehet megenni

2013. szept. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!