Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » F2 full force simple whey...

F2 full force simple whey hogy kéne szednem 98 kiló vagyok tömegelni szeretnék eddig 2 adadgba szedtem a fehérjéim, szedjem most úgy hogy 3x40 g?

Figyelt kérdés
Van még egy kilós portein 80 azt meg úgy szedem hogy 3x30g az jó segitenétek még nincs olyan nagy tapasztalatom ezzel kapcsolatba
2014. jan. 11. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy 98 kg vagy szálkásan, mert akkor nem kérdeznél itt viszont akkor nem hiszem, hogy tömegelned kéne. Egyébként egyszerűen fogalmazva: Egyél amennyit tudsz és amikor nincs étvágyad igyál turmixot és azt számold egy étkezésnek, ennyi. Nincs ilyen szabály, hogy napi hányszor kell.
2014. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyok zsirkoca elhieted' hanem kéne adag akkor ihatnék napi 200g is ennyi erövel


[link]

2014. jan. 12. 13:36
 3/3 A kérdező kommentje:

Itt egy kép

[link]

2014. jan. 12. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!