Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi ideig kell edzenem,...

Mennyi ideig kell edzenem, hogy meglátszódjon rajtam?

Figyelt kérdés
24 vagyok, 180cm/70kg. Szóval olyan a testem, mint egy 12 évesé. Mennyit kellene edzenem, hogy legyen egy normális alkatom? Nem akarok izmos, testépítő kinézetet, csak egy férfias testet magamnak. Nyárig össze lehetne hozni?
2014. jan. 4. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyárig már látszani fog valami, de egy izmosabb forma az évek kérdése, nem hónapoké sajnos. Tudom, hogy kiábrándító amit írok, de én nem fogok neked hazudni, hogy nyárra már hú de izmos leszel.:)
2014. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy nem akarok izmos lenni. Egy korrekt alkatot akarok magamnak, hogy ne egy gyerek teste jusson eszembe rólam azoknak, akik rám néznek.

Porokat sem szeretnék szedni.

2014. jan. 4. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:

5-6 hónap alatt elég látható lesz :)

Nem neked fog a nagy változás feltűnni, hanem annak aki nem látott ez idő alatt :)

2014. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 év kell, hogy egy normális alkatot összehozz, azért nem leszel Batman 2-3 hónap alatt, akkor mindenki csak kondizni járna.
2014. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy normális alkatot össze lehet hozni 7-8 hónap alatt, ez elég rá, ha minden perfect, kemény edzés és étrend !
2014. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy képet, hogy mire gondoltam.


[link]


Nem a másodikat akarom összehozni, nekem bőven elég, ami az első képen van.

2014. jan. 4. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy most honnan indulsz.
2014. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jó a genetika és van rajta némi izom, akkor másfél év ezt elérni vagy 2
2014. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!