Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 500 hasizmot meg 150...

Napi 500 hasizmot meg 150 fekvőt csinálok, néha súlyozok is, viszont erre általában mindig 8-9 óra fele jut időm :/ Számit ez valamit? Esetleg ha nem van valami ötlet hogy a nap melyik szakaszában volna a leginkább célszerű edzenem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek annyira magas ism. számok, hogy nem érsz el velük semmit, csak az állóképességed fejlődik.

Töltsd le a fegyencedzés című könyvet/kezdj el súlyzós edzést.


De olvass sokat, mert ha nem tudsz eleget a témáról, időpazarlás lesz a vége.

2013. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy pont az állóképességét szeretné fejleszteni! Sehol sem írja, hogy izmosodni szeretne!
2013. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

98%, hogy nagyobb izmokat szeretne.

Egy 5 kilós whey koncentrátumba', hogy igen :D

2013. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, izmosodni szeretnék, de elsődleges célom most kifejleszteni a has és mellizmaimat... persze az állóképesség sem utolsó szempont!... Bár azzal nagyon nincsen bajom, szaladni is szokat (nem keveset)... él általában hegyre:P Viszont tudnotok kell hogy én viszonylag hizékony tipus vagyok... most sikerült 96 kilóról le jönni 78 környékére 3 hónap alatt (15 éves fiú vagyok)... és még nem látszik az összes kockám, tehát nagyrészt ennek tudható be az intenziv hasizomgyakorlat :D

Egyépként azt szeretnem inkább megtudni hogy gond-e az hogy este (lefekvés előtt max 1 órával) csinálom amit csinálok?

2013. szept. 19. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!