Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ö at akarom hogy 1 naturál...

Ö at akarom hogy 1 naturál edzést csinálok és hogy lehetne nekemis több órát edzenem? 1,5 vagy 2 órat lehet? Nem fogom magam tull edzeni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi bajod van? :D


Nem tudom, mi az a naturál edzés, ebben a formában még nem hallottam róla, de 1, max 1,5 óra alatt le lehet edzeni egy nap.

2013. júl. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
naturál edzés azt jelenti hogy tömegnövelő nélküll simán érted
2013. júl. 20. 00:52
 3/7 Osynho ***** válasza:
A naturál azt jelenti, hogy valaki nem szed szteroidokat a testépítés során. Az edzés meg edzés marad, mindegy mit tolsz magadba. :D A tömegnövelővel nem tudom mi a bajod, attól még naturál vagy.
2013. júl. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poiu ***** válasza:
Érezni fogod, hogy túledzed magad vagy sem. Általában mondva, nem érdemes egy óránál többet tölteni a teremben.
2013. júl. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom, mi a naturál testépítés, a tápkiegtől még naturál.:)

Csak ez a mondat, hogy "naturál edzést csinálok" ez fura volt :D

2013. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 45 perc max. egy óra alatt leedzem amit kell. A teremben edzéssel, és nem tökvakarászással kell tölteni az időt. Én max 2 perc pihenőt hagyok, és eddig bevált
2013. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kakao01 ***** válasza:

naturál edzés nincs

az edzés, az edzés mindenkinél

a naturál azt jelenti, hogy nem koxolsz

a tömegnövelő az étrendkiegészítő ami nem kox hanem tápanyag

másfél óra alatt simán letolsz akár egy 7 gyakorlatból álló edzést bemelegítéssel együtt

2013. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!