Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne edzenem?

Szerintetek mit kéne edzenem?

Figyelt kérdés
14/F vagyok és 37-45 kg között!Na...most figyeljetek:Tudom kevésnek tűnik a tömegem de a fél osztályunk ilyen és az orvos is mondta, hogy 85%-ban jó a súlyom!!!Vékony vagyok :( ha befeszítem a hasam akkor látszik egy kicsi kocka de nem sok...bocs nem tudok fogalmazni.BUÉK amúgy!
2013. dec. 31. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

BUÉK :)


Milyen edzéseket szeretsz?


Sokféle célt el lehet érni edzéssel, azon túl hogy jól érzed magad és egészségesebb leszel.


Edzéstől függően lehetsz nagyon egészséges, nagyon erős, lehet szép, sportos vagy akár kifejezetten izmos tested.. a céljaid és értékrended alapján érdemes edzést választani.


És persze vannak korlátozó tényezők amelyek a lakhelyedből (elérhető távolságban lévő edzések) és az anyagi helyzetetekből következnek.

2013. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Súlyzós/saját testsúlyos edzés és tömegnövelő étrend.

body.builder.hu <---itt megtalálsz mindent.

2014. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
thx
2014. jan. 2. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!